Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnátok ha szülés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok ha szülés után felajánlaná a férjetek az intim plasztikát?

Figyelt kérdés
Vagy mell plasztikát. Nyilván nem azonnal hanem mikor már alkalmas az időbeosztásotok mondjuk 1-2 éves gyereknél?

2023. márc. 17. 20:59
1 2 3 4 5
 11/42 Hans Pötterman ***** válasza:
92%
Ha nő lennék nekem sértő lenne egy ilyen ajánlat, célzás arra h ideje szervízbe mennem,mert a mélyen tisztelt páromnak nem tetszek ennyi üzemórával
2023. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Két gyerek van, lenn minden tökéletes érzetre, a melleim meg a köldökömig lógnak. De nem vállalok ezért műtétet, szenvedést, esetleges szövődményeket, rossz sebgyógyulást. Elfogadtam ilyennek, lesz még a következő évek során rosszabb is. Ha őt zavarja, akkor elengedem útjára.


Amúgy nem is látom magam előtt a szituációt.

2023. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

10. "nagyfejű gyerekét megszülje" És én vagyok gáz....


Mi az hogy küldi? Eleve az a kérdés hogyha a férjed adna rá lehetőséget, élnél e vele.

2023. márc. 17. 21:19
 14/42 anonim ***** válasza:
95%

Nem, hányok az ilyen embertől.

Majd az összes ráncát is elküldöd felvarratni, ahogy öregszik, mert nem úgy néz ki mint 20 évesen ?


Az ilyen férfiakat is majd kopaszodásnál elküldeném hajbeültetésre meg leszívatni a lötyögő hájukat 50 évesen.

Aki gyereket szül neked, megérdemelné hogy úgy szeresd, ahogy van és főleg a szülés miatt(!!) megváltozott testével, mert a te gyerekedet hordta ki!!

2023. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk nem mindegy mennyivel van valaki szülés után.A szétnyílt hasizom, hüvely idővel alakul, illetve lehet tenni érte, hogy alakuljon tornával és kirívó eseteken kívül ez legtöbbször elég is.

Nekem az egyik mellem feljebb van a másik meg lejjebb a szoptatás miatt.Ez is alakult sokat,de nem sértődnék meg ha hasonló lehetne mindkettő mint szülés előtt.

2023. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
91%

"adna rá lehetőséget"


Micsoda cukorfalat.

2023. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
85%
Nos, nekem nincs férjem (ilyenkor úgy érzem, jó is ez így), de saját magam miatt akartam a melleimet felvarratni. Nem csináltam meg, mert egyrészt félek a műtéttől, bármi megtörténhet, csak simán nem kelek fel az altatásból, illetve utánaolvastam, hogy mennyi ideig nem lehet nehezet emelni, meg hajolgatni - nincs gyerekem, de gondolom, egy 1-2 éves gyereket még azért fel kell venni néha.
2023. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha én is akarnám elfogadnám.


Ha csak ő akarná akkor elgondolkodnék a jövőn.


Elméleti kérdés: a férfiak elfogadnák ha a nő kifizetné nekik a körülmetélést?

2023. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
81%
Persze, ha felajánlaná, hogy kifizeti, elfogadnám a pénzt. Aztán kidobnám a “férfit”, mint macskát sz*rni. :)
2023. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, a férj olyan, mint az alábbi videoklipben:


[link]


szereplő gyökér pasi?

2023. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!