Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretőként vágyott rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőként vágyott rám, barátnőként már nem?

Figyelt kérdés

8 hónapig voltunk szeretők. Akkor állandóan kívánt, akármi volt, szexelt velem.

Most már egy ideje ő a barátnőm, és a szexuális vágya eltűnt. És össze is költöztünk.

Hetente kétszer már sok neki. Jogosan érzem, hogy kb átb.szott, mert minden másra jó vagyok, csak erre nem.

Ha felhozom a témát, akkor már unja, hogy állandóan ezt ragozom....

Ti mit tennétek? Lassan már a szakításon gondolkodok.


2023. márc. 18. 08:28
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Amugy o mit mond, mi a gond? Es mennyivel csokkent le az egyuttletek szama? Mennyi volt es mennyi lett? Drasztikus a kulonbseg?
2023. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad le hogy hány éves!?

Kötelezni meg senkit nem lehet semmire!

Ha ő nem akar szexelni, nem tudsz vele mit csinálni, max szakítani lehet.

De nőként mondom az is nagyon idegesítő amikor valaki csak az ingyen szex lehetőségét látja a másikban, semmi más értelmes dolgot nem lehet vele csinálni, mert folyton kefélni akar mint a nyulak. Sajnos vannak ilyen emberek.

Valahol egy normális egyensúlyt kellene megtalálni, amikor a napi életritmusa van két embernek összeegyeztetve úgy, hogy egyiknek sem teher a másik állandó szexigénye.

Ha meg ezt nem lehet összeegyeztetni (mert nem egyforma a libidó, vagy pl. az egyiknek stresszesebb a munkája, jobban elfárad stb) akkor nem kell erőltetni a párkapcsolatot. El kell fogadni ha két ember ilyen téren nem illik össze.

2023. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Nekem a legutobbi kapcsolatban osszekoltozes utan a pasi reszerol csokkent le a libido plusz potencia gondok is elojottek. Ott heti egy-ket alkalomrol (amikor meg nem eltunk egyutt) csolmkkent le havi, kethavi egyre. Azt en sem birtam, pedig en vagyok a no. Es 40 feletti :-D
2023. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Szeretőként heti kétszer, alkalmanként több menet is volt.

Most már hetente 1, két hetente 1. És sajnos egyre kevesebb.


Nekem hetente kétszer lenne igényem rá, ha lehet így fogalmazni.


Nem csak szexelni akarok állandóan, de már kezdem unni, hogy mindent csinálok, mindenben segítek, még olyan dolgokban is, amiben soha senkinek, mert mindig a nő csinálta, de amire nekem van szükségem, azt nem kapom meg.


Így nem látom értelmét, hogy én is tegyek mást ebbe a kapcsolatba.

Attól függetlenül, hogy ha nem lenne ez a probléma, szinte tökéletes lenne az egész.

2023. márc. 18. 10:47
 25/43 anonim ***** válasza:
En ezt meg nem mondanam drasztikus csokkenesnek. Minel tobbet nyaggatod, annal kevesbe lesz kedve hozza.
2023. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Csak, ha ilyen lett volna szeretőként, nem jövök vele össze.

Kövezzetek meg, de pasikent nálam elég fontos a kapcsolatban, hogy kívánjanak.

Főleg, hogy elég sokat teszek ezért a kapcsolatért.

2023. márc. 18. 10:56
 27/43 anonim ***** válasza:

#24:

És a párod mit mond erről?

Beszélgettetek az igényeidről?

Ő próbálna igazodni hozzád, vagy meg sem akarja próbálni?

Plusz amit most írok azt nem rosszindulatból írom, de vannak olyan nők(férfiak) is akik a lakhatási problémájukat oldják meg azzal hogy ilyen módon beköltöznek egy pasihoz, utána meg elkényelmesednek.

Aztán meg vannak a kapcsolatfüggők akiknek csak az a lényeg, hogy kapcsolatban legyenek, de teljesen mindegy hogy ki van mellettük, csak a biztonságérzet számít nekik.

Így vannak azok is, akik nem akarnak "beégni" a társadalom szereplői, barátok, ismerősök előtt, ezért ragaszkodnak egy párkapcsolathoz (szinglinek, szeretőnek lenni ciki lenne) ezért ragaszkodnak az összeköltözéshez, és utána ha már ez megvan akkor belekényelmesednek.

Sokféle ember létezik, nem mondom hogy a te párod ilyen, de ezek sokszor előfordulhatnak.

Az a kérdés hogy rajta látszik e a szándék, hogy javítson ezen a problémán, vagy sz*rik az egészbe?

2023. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem egyeznek az igenyek, akkor el kell engedni egymast. Nem lehet senkire raeroltetni, amit nem akar.
2023. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Én is a szakításon gondolkodok egy ideje.
2023. márc. 18. 10:59
 30/43 A kérdező kommentje:

27.

Párom csak a szexet nem kívánja.

Nem a közös életünkkel vannak gondjai.

Beszéltünk az igényeimről, de el kell fogadjam. Nem tud erőltetve.

Így viszont nekem kellene erőltetve vele maradnom, és elfogadnom, ami meg nekem nem fog menni.

2023. márc. 18. 11:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!