Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretőként vágyott rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőként vágyott rám, barátnőként már nem?

Figyelt kérdés

8 hónapig voltunk szeretők. Akkor állandóan kívánt, akármi volt, szexelt velem.

Most már egy ideje ő a barátnőm, és a szexuális vágya eltűnt. És össze is költöztünk.

Hetente kétszer már sok neki. Jogosan érzem, hogy kb átb.szott, mert minden másra jó vagyok, csak erre nem.

Ha felhozom a témát, akkor már unja, hogy állandóan ezt ragozom....

Ti mit tennétek? Lassan már a szakításon gondolkodok.


2023. márc. 18. 08:28
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Konkrétan neked fontosabb a szex ebben a kapcsolatban, mint bármilyen másik rész. Ez is egy opció, de elég dehumanizáló.
2023. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Ja, egyébként én is voltam szerető egy ideig (soha többé nem akarok), és később én hiába akartam az illetővel komoly párkapcsolatot, ő nem akart velem. Hiába egyezett egy csomó minden, jól megvoltunk, hasonló volt az értékrend, érdeklődési kör, passzoltak a személyiségeink stb, de részéről nem történt meg az hogy engem komolyan tudjon venni.

Ezt most azért írtam le, mert jóval később, már amikor nem voltunk együtt, akkor jöttem rá, hogy a másik fél engem betett egy bizonyos kategóriába a "fejében", azaz a szerető kategóriába, és képtelen volt rám másként nézni.

Úgy mint lehetséges feleség/társ, nem tudott elképzelni, mindig csak a szex jutott eszébe rólam, azonkívül hogy mindenről el tudtunk mélyebben is beszélgetni....de a vége mindig csak a szex maradt.

Lehet hogy te is szeretőként tekintesz a párodra, ami önmagában véve nem lenne baj, ha nem mindig minden a szex irányába billen el, mert te csak ennyit látsz bele a másikba (mert ezt a szerepet szoktad meg tőle).

2023. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

31-32:

Szerintem nem csak szexet akarok tőle. De mivel az nem működik rendesen, így az van a középpontban most.


Heti kétszer olyan sok lenne? Olyan nqgy elvárás? Főleg, hogy pasikent minden másban szerintem átlagon felül teljesítek.


Nekem nem lehet igényem?

Csináljak mindent, amit ő szeretne, de nekem nem lehet amit én?

2023. márc. 18. 11:59
 34/43 anonim ***** válasza:
Heti ketto helyett heti egy nem olyan nagy csokkenes szerintem. Ha heti ketto helyett javi egy lenne, megertenelek. Egyebkent a szex elvezetes a baratnod szamara? Figyelsz az o kielegulesere?
2023. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest, szeretőként mi volt, és most mi, nekem ez eleg nagy csökkenés.

Nem lett volna kapcsolat, ha szeretőként ez lett volna.


Szeretőként alkalmanként több menet is volt...

2023. márc. 18. 12:10
 36/43 A kérdező kommentje:
Igen, amikor van, élvezetes.
2023. márc. 18. 12:10
 37/43 anonim ***** válasza:

33:

Szerintem nem sok az igényed, de ugye ez a kérdés most nem rólam szól.

Lehetnek igényeid persze, de a barátnődnek is lehetnek!

És ha ez a két igény/elvárás nem esik egybe, nem is tesznek a felek MINDKETTEN azért hogy ez megváltozzon, akkor hiába van a többi területen megértés a felek között, ha ez a rész nem stimmel.

Olyan ez mint egy asztal aminek van 4 lába.

Pl: ez a 4 láb:

- a jó kommunikáció,

- hasonló értékrend,

- passzoló személyiségek,

- és a szex.

Ha ennek az asztalnak kitöröm az egyik lábát, ez az asztal mindig el fog billenni, és felborul.

Tehát ha a 4 közül bármelyik igényem hiányzik akkor nem lesz soha egy "normális asztalom".

Ez most csak egy példa volt, a 4 láb mindenkinél más lehet, attól függően hogy kinek mi a fontos egy párkapcsolatban.

Ha meg valakinek valami nem jó, akkor lépjen ki a kapcsolatból (ha változtatni nem tudnak rajta).

2023. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Titokban minden jobb, tudod.
2023. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Javaslom, tarts egy szeretőt mellette.
2023. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
39-es fantasztikus javaslat, gratulalok.
2023. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!