Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha depis voltam és nem vettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha depis voltam és nem vettem neki fel, most mennyit vezekeljek ez miatt?

Figyelt kérdés

Nem egyszer esett meg mondjuk, hogy munkában pl nem telózom, de munka után meg úgy "kivagyok" a munkatársaktól, hogy majdnem sírok.

Az estém néha az hogy magamat rágom a napon, szomorkodom.

Ilyen állapotokban senkinek nem szoktam felvenni a teledont hanem pl könnyekkel zenét hallgatok, vagy álomba sírom magam.

Nem gyakori, de megesik.

Ezeket nem szoktam elmondani a páromnak, vagy akivel ismerkedem, mert soha nem is tudnak segíteni, és megesett olyan is hogy empátia helyett csak szánalmat lenézést kapok, mert a másikat meg pl imádják a munkahelyen és én vagyok a másik szemében a szerencsétlen szocializálatlan, nem sorstársak, nem lelkitársak, a mostani barátomnak is sok barátja van, munkahelyére nem görcsölve jár be, és terhelni sem akarom.

Megint elmúlt egy ilyen éjszakám, de sterintem most úgy megsértődött(vagy azt hiszi csalom), hogy mintha ignorálna is. írtam neki, hogy ne haragudjon nagyon rossz napom volt

Ezen kívül írogassak még, hívogassam még, keressem, kússzak másszak vezekeljek, vagy engedjem el?



2023. márc. 18. 08:57
 101/146 anonim ***** válasza:
100%
Anyukadat is elhanyagolod ezek szerint, nem foglalkozol vele, de hat ott is o a hibas, mert ketelkedik a szeretetedben. Tudod, aki szereti a masikat, az elerheto,az keresi a masik tarsasagat, nem kell ujra es ujra figyelmeztetni erre. De ezekben a kapcsolatokban csak neked lehetnek elvarasaid, a masik ember meg komplexusos, amiert kapni is szeretne.
2023. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/146 A kérdező kommentje:

Attol függ mit vetítek abba bele ha nekem nem veszik fel a telefont ugy elem meg amit belevetítek.

Aztán kesobb azt a másik vagy megcáfolja vagy nem. Meg egyáltalán vagy foglalkozik azzal hogy a kreálmányaimat ha az negativ cáfolgassa, vagy nem.


De nem lepne meg ha idő mulva idegesítené az hogy számon van kérve, meg vádolgatnám, meg puffogva szakitanék, nem sokáig bírná senki, ha nem lehetne önallo akarata.

Mamám az agyamra megy a zsarolásaival szinte.


A pasik meg amúgy különbözőek is reagálásokban. Vannak akik pl pont kerülik is a nőt, ha baja van mert csak a mosolygós rész kell belőle. Egyenesen ilyen házasságokról is tudok ahol arról oanaszkodik a nő hogy a párjának neki mindig csak akkor jó ha épp jó kedve van es tudatosan egy semmilyen naoon is bűbájnak "kell" lennie. És így nevelnek gyerekeket.


Amugy volt barátommal az elején voltam ilyen ha eltűnt hogy rohantam hozzá személyesen:) és le is szidott hogy miért csengetek úgy hogy at egész utca felkel mikor ki is van írva h nem szabad? Szabályosan baj volt.később amikor már nyugodtabb voltam a kapcsolatban viszont és sokat küzdött tett harcolt ertem, és úgy érezte hanyagolom, meg csak ő tart minket össze, akkor meg azt mondta visszaemlekezve, hogy milyen ideges volt akkor, mikor még anno (ezerszer hívtam, pánikban személyesen) kimentem hozzá, ma meg visszasírja azt, hogy neki az a nő kell aki voltam :D (aki rohan küzd és akarja)

Azt hittem megzabálom, olyan imádnivaló lett hirtelen, amikor ezt mondta:)

2023. márc. 18. 14:21
 103/146 A kérdező kommentje:

Nem hanyagolom el. Mama nyugdijas foggalma nincs egy dolgozó nő életéről. Csak magát kátja hogy túl sok az ideje és magányos. És rám vetíti ki hogy én nem szeretem ha nem hívom.

Anyáèk dolgoznak és soha ilyet nem is mondtak eddig nekem hogy ne szeretném őket. Soha egyszer sem vádoltak meg ezzel akkor sem ha feleseltem akkor sem ha hisztiztem akkor sem ha orbitális bűnjeim is voltak.

2023. márc. 18. 14:23
 104/146 A kérdező kommentje:
*bűneim
2023. márc. 18. 14:24
 105/146 anonim ***** válasza:
84%
👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬
2023. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/146 A kérdező kommentje:

Meg vannak ezek a feleséget keres című műsorok.

Ott is allandóan a nőknek vigyorognia kell valahogy meg adni a bűbájt, hogy elkelljenek.

Hu de jó sokat lehet filozofálgatni itt:D

2023. márc. 18. 14:27
 107/146 anonim ***** válasza:
100%

"Soha egyszer sem vádoltak meg ezzel akkor sem ha feleseltem akkor sem ha hisztiztem akkor sem ha orbitális bűnjeim is voltak."


Mar mindent ertek.

2023. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/146 A kérdező kommentje:

Mármint úgy mondta a volt barátom, hogy nem hitte volna azt soha nem is gondolta volna azt akkor, (anno), hogy vissza fogja azt sírni, mikor felvertem az egész utcát és kiidegeltem azzal hogy rohanok pánikolok rajta hogy hol van:D

Neki amugy rengeteg ilyen "aranyköpése" van amikkel vonzott.

2023. márc. 18. 14:36
 109/146 A kérdező kommentje:

107#

Pszichologia elv amugy is hogy nem mondunk olyat egy gyereknek ha rossz vagy nem szeretlek. Meg nem is zsaroljuk ezzel hogy nem szereted anyát ha nem eszed meg.

2023. márc. 18. 14:37
 110/146 anonim ***** válasza:
100%
Te egy borzaszto elkenyeztetett kislany lehetsz.
2023. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!