Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha depis voltam és nem vettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha depis voltam és nem vettem neki fel, most mennyit vezekeljek ez miatt?

Figyelt kérdés

Nem egyszer esett meg mondjuk, hogy munkában pl nem telózom, de munka után meg úgy "kivagyok" a munkatársaktól, hogy majdnem sírok.

Az estém néha az hogy magamat rágom a napon, szomorkodom.

Ilyen állapotokban senkinek nem szoktam felvenni a teledont hanem pl könnyekkel zenét hallgatok, vagy álomba sírom magam.

Nem gyakori, de megesik.

Ezeket nem szoktam elmondani a páromnak, vagy akivel ismerkedem, mert soha nem is tudnak segíteni, és megesett olyan is hogy empátia helyett csak szánalmat lenézést kapok, mert a másikat meg pl imádják a munkahelyen és én vagyok a másik szemében a szerencsétlen szocializálatlan, nem sorstársak, nem lelkitársak, a mostani barátomnak is sok barátja van, munkahelyére nem görcsölve jár be, és terhelni sem akarom.

Megint elmúlt egy ilyen éjszakám, de sterintem most úgy megsértődött(vagy azt hiszi csalom), hogy mintha ignorálna is. írtam neki, hogy ne haragudjon nagyon rossz napom volt

Ezen kívül írogassak még, hívogassam még, keressem, kússzak másszak vezekeljek, vagy engedjem el?



2023. márc. 18. 08:57
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/146 anonim ***** válasza:
100%

"Az elengedés tudatában kell élnem."

Már rég elengedted, vagy közel sem engedted magadhoz. Sosem volt a párod, ha nem tudsz vele őszintén beszélni.

Lapozz.

2023. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/146 A kérdező kommentje:
2023. márc. 22. 19:50
 143/146 anonim ***** válasza:
95%
#142! Mi van, Kérdező? Elfelejtettél profilt váltani, vagy megtaláltad a lelki társad?😉
2023. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/146 A kérdező kommentje:
Nem érted amit linkeltem. Mit vártam
2023. márc. 22. 20:04
 145/146 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekel ez mar senkit.
2023. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/146 anonim ***** válasza:
100%
Besz.rtam a kérdezőn 🤣
2023. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!