Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha depis voltam és nem vettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha depis voltam és nem vettem neki fel, most mennyit vezekeljek ez miatt?

Figyelt kérdés

Nem egyszer esett meg mondjuk, hogy munkában pl nem telózom, de munka után meg úgy "kivagyok" a munkatársaktól, hogy majdnem sírok.

Az estém néha az hogy magamat rágom a napon, szomorkodom.

Ilyen állapotokban senkinek nem szoktam felvenni a teledont hanem pl könnyekkel zenét hallgatok, vagy álomba sírom magam.

Nem gyakori, de megesik.

Ezeket nem szoktam elmondani a páromnak, vagy akivel ismerkedem, mert soha nem is tudnak segíteni, és megesett olyan is hogy empátia helyett csak szánalmat lenézést kapok, mert a másikat meg pl imádják a munkahelyen és én vagyok a másik szemében a szerencsétlen szocializálatlan, nem sorstársak, nem lelkitársak, a mostani barátomnak is sok barátja van, munkahelyére nem görcsölve jár be, és terhelni sem akarom.

Megint elmúlt egy ilyen éjszakám, de sterintem most úgy megsértődött(vagy azt hiszi csalom), hogy mintha ignorálna is. írtam neki, hogy ne haragudjon nagyon rossz napom volt

Ezen kívül írogassak még, hívogassam még, keressem, kússzak másszak vezekeljek, vagy engedjem el?



2023. márc. 18. 08:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/146 anonim ***** válasza:
100%
#50! Ugyan, miből jönne le, amikor nem is beszéltél vele? Te ezt eldöntöd a semmiből. Pontosabban a múltbeli bántalmazó kapcsolataid alapján. Az a baj, hogy amiket csinálsz az egy normális kapcsolatba nem fér bele, hiába szeretnél te mást hinni. Veszekedhetsz itt naphosszat a válaszolókkal, mert nyilván ők a hülyék, de attól nem fog megoldódni. Annak, hogy valaki nem tudja a párkapcsolatait menedzselni, mindig oka van, többnyire egy mentális betegség, mint esetedben is. (Pl.borderline emberekre jellemző az, amiket te csinálsz, meg az az érzelmi világ, amit itt előadsz, de persze lehet más is, szakember dolga eldönteni.) Amíg viszont nem látod be(az is jellemző rájuk, hogy nincs betegség tudatuk), mert szerinted ez a normális, és nem fordulsz szakemberhez, ez mindig így lesz. Írogathatod ide 80 éves korodig a kérdéseid, különböző bántalmazó pasik oldalán és mehetsz szembe a forgalommal.Ez neked gond, nem nekünk 🤷🏼‍♀️
2023. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/146 anonim ***** válasza:
100%
60, De ha te ezt kéred, akkor ezt adja. Én megértő tudok lenni, és aggódni a másikért, de ez a női rejtjelezés kiborít. Még depressziós állapotában is tesztel, hogy szeretem-e. Ezt nem hiszem el... Ott lennék mellette, támogatnám. De elküld, hogy hagyjam. Akkor most what?!
2023. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/146 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, eselyt sem adsz a masiknak, hogy segitsen, elore eldontod, jogy ugysem erdekeld, sot, meg orul is a banatodnak!
2023. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/146 A kérdező kommentje:

61#

Írtam ezt is.

Hogy ma higgadtan tudtam vele errol beszélni es azt kaptam hogy ne törődjek velük ne foglalkozzam velük, engedjem el. Közhelyet.

es a fájdalom az ilyen, hogy majd gondolok egyet és hirtelen már nevetni is fogok? Nem. Kisírom magam átmegyek rajta és azután új nap újat hoz.

Mindig is szerető barátaim voltak egyébként, szerelmi kapcsolatokban vagyok. Nem szexkapcsolatokban amire degradálnál.


Pasiktól segítségek eddig olyanok voltak pl amikor rámhajtottak vagy molesztálni akartak volna, (volt munkahelyen a főnök pl),hogy csak odaáll a kocsival, jön értem, bemutatkozik hogy ki ő, és egyből visszavesznek magukból, mások és tudják hol van a helyük és hogy velem hogyan kell viselkedni.


Amikor tudnak akkor segítenek is.

2023. márc. 18. 12:08
 65/146 A kérdező kommentje:

63#

Pl eltörik a karod. Nem tudnak segiteni, ha akarnak sem tudnak!a legjobb joindulat ellenére sem tudnak. A jobbulás kívánsággal meg aztán sokra megyek. Vannak problémák amik csak az ÉN problémáim, nekem kell átmenni rajtuk.

2023. márc. 18. 12:10
 66/146 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam, hogy a legjobb lenne szakítani, amire azt írtad vissza, hogy ne én döntsem el. Pedig opcióként hoztam fel. Erre az a kérdésed hirtelen, hogy érdemes-e futni utána. XD

Most komolyan ilyen ostoba vagy, vagy csak trollkodsz?

2023. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/146 A kérdező kommentje:
De a másik tehetetlensége is nekem fáj.amikor pl lelkibajom van. Plusz fájdalom csak.
2023. márc. 18. 12:11
 68/146 anonim ***** válasza:
100%

Nem bármilyen okon hagy el, hanem mert nem veszed őt figyelembe.

Most bajom van--most hagyjál békén.

Most épp jól vagyok-- most jöhetsz.

Felreteszlek, majd eloszedlek, mikor milyen a kedvem. Mivel lekinkabb csak én számítok és az én hangulatom számít. Hogy a másik mit hogy el meg, az részletkérdés, fogadjon el így, ilyen vagyok és kész.

Tudod a viselkedésedbol, kb ez jön le.

Na ezaz ok, és ez nem fog működni X idő után.

Tudom milyen, éveken át csináltam. Birka türelemmel, de mindennek van határa.

Mint írtam, az exem is ilyen volt. "Most baj van a munkahelyen, most mi lesz a szüleimmel( a szüleinek semmi baja, azon kívül, hogy már elmúltak 60 évesek), meg amúgy is minden bajom van". Úgyhogy most nem beszélünk egy pár napig.

Mondom oké..

Aztán odáig fajult, hogy nem pár nap lett, hanem pár hónap, majd mikor úgy tartotta kedve, hívott, és nem értette, hogy miért nem repesek az örömtől.

Hiszen igazán megerthetnem őt, tisztában vagyok a helyzetével.

Igen, a helyzetével, amit generál saját magának.

Lásd a munkahelyet. Őt mindenki bántja, őt nem ismerik el, de váltani nem hajlandó. Éveken át hallgattam ezt.

Akkor lehet szenvedni, meg otthon sirdogalni.


Egy kicsit gondolj bele abba, hogy a kapcsolatban ketten vagytok.

2023. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/146 A kérdező kommentje:

#66

Nálam ez nem szakítóok. Ha meg neki az ajkor szakít. Nem kell ezt bonyolítani.

2023. márc. 18. 12:13
 70/146 A kérdező kommentje:

58#

Ismétlem nekem meg jogom van ahhoz hogy amit bántalmazasnak élek meg annak ne menjek elébe.

Amikor sírok nekem az nem jön át jól hogy nem segít nagamra hagy mert nem tud segiteni és ezért ezt kell kérnem tőle. Aztan magamra is hagy.

37.kommentem

2023. márc. 18. 12:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!