Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha depis voltam és nem vettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha depis voltam és nem vettem neki fel, most mennyit vezekeljek ez miatt?

Figyelt kérdés

Nem egyszer esett meg mondjuk, hogy munkában pl nem telózom, de munka után meg úgy "kivagyok" a munkatársaktól, hogy majdnem sírok.

Az estém néha az hogy magamat rágom a napon, szomorkodom.

Ilyen állapotokban senkinek nem szoktam felvenni a teledont hanem pl könnyekkel zenét hallgatok, vagy álomba sírom magam.

Nem gyakori, de megesik.

Ezeket nem szoktam elmondani a páromnak, vagy akivel ismerkedem, mert soha nem is tudnak segíteni, és megesett olyan is hogy empátia helyett csak szánalmat lenézést kapok, mert a másikat meg pl imádják a munkahelyen és én vagyok a másik szemében a szerencsétlen szocializálatlan, nem sorstársak, nem lelkitársak, a mostani barátomnak is sok barátja van, munkahelyére nem görcsölve jár be, és terhelni sem akarom.

Megint elmúlt egy ilyen éjszakám, de sterintem most úgy megsértődött(vagy azt hiszi csalom), hogy mintha ignorálna is. írtam neki, hogy ne haragudjon nagyon rossz napom volt

Ezen kívül írogassak még, hívogassam még, keressem, kússzak másszak vezekeljek, vagy engedjem el?



2023. márc. 18. 08:57
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/146 anonim ***** válasza:
100%
Es meg 70+ valasz utan sem erted, hogy mi a baj ezzel 🤷
2023. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/146 A kérdező kommentje:

Az kell ilyenkor hogy

Ne lássam a tehetetlenségét a másiknak

Ne hallgassam a közhelyeket

Ne kérjenek számon

Nem akarok magyarázkodni mert kulonben azt hiszi szivatom, meg jön minden egobajuk.

Nem akarom azt hallani ami 37.kommentem hogy rendben akkor magadra hagylak


A végén még ki is abrándulnék ilyenek miatt. Nem akarok kiabrandulni a masikbol olyan dolgokért amiben jóindulat(!!!) volt ráadasul.


Látni a tehetetlenségét.

Látni ahogy elenged es magamra hagy

Látni hogy azon aggodik szivatom e és holnap lát e

Látni a megkönnyebülését hogy "csak" bajom van, de nem hagyom el


Valojaban őt is védem, nemcsak magamat, hogy ne ábránduljak ki a másikból mert valójában tisztel szeret becsül. Nekem csapódik le másképp az, hogy rendben akkor holnap. Nem ítélem el, tudom h jót akar pedig. De én ezt nem akarom hallani. Önvédelem és egyúttal azt is védem magamban amit írtam.Őt.

2023. márc. 18. 12:56
 83/146 anonim ***** válasza:
100%
Jo, de akkor azt csak belatod, hogy itt veled van a gond, nem a masikkal? Nem kell besertodni, ha valaki terapiat javasol, hasznos lenne. Mert ezek nem normalis reakciok egy ilyen esetben.
2023. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/146 A kérdező kommentje:

Írtam a pszichologusrol is.

Fájdalmat megélni kibőgni felállni.


Ha más eközben azon aggodik szivatom e szórakozok e vele vagy netán le is bunkóz, miközben nem tud semmit rólam!, az mind a masik ember önmaganak kivetítése rám.


Nézd ezt:

semmit nem tudsz a párodról. De elkezdesz vízionálni, gyartani az elméleteid. Negatív? Az. Ebben nem a párod a hibás, ha te őt egy szarnak vizionalod mikozben a TÉNYEK, a racionalitás az az, h SEMMIT nem tudsz róla, de te KREÁLSZ rá valamit.

Es amikor megsértődsz a kreált dolgaid miatt sértődsz meg. Ő szemet velem figyelmetlen nem szeret egy szarember el kell hagyni es igy tobabb.


Errol már kérdésem is volt mikor mamám is kezdi ha nem hívom fel hogy biztos nem szeretem hálátlan vagyok meg a többi.

Hogy az emberek miért ilyenek amikor nem vagyok jelen az életükben, hogy mocskolni kezdek az agyukkal?

2023. márc. 18. 13:05
 85/146 anonim ***** válasza:
96%

"Nekem ez is abúzus." Na, itt van például ez a mondat. Elemezzük ki egy kicsit. Tök mindegy, hogy szerintünk nem az, szerinted az. Tehát abúzálnak a kapcsolatodban. Ezt érzed. Egy mentálisan ép ember azonnal kilépne abból a kapcsolatból, amiben abúzáljak. Te benne akarsz maradni. Tegyük fel, hogy így, vagy úgy később mégis vége lesz annak a kapcsolatnak. Te pedig úgy értékeled, hogy egy normális szerelmi kapcsolatban voltál. Ott, ahol egyébként abúzáltak. Tényleg azt gondolod, hogy ez normális???

De árulj már el valamit, légyszi! Játsszunk egy kicsit! Tegyük fel, hogy az újonnan megismerd pasid nem látó, igy nem tudja, hogy te épp nem akarsz vele beszélni, mert depis vagy. Felhív telefonon, nem veszed fel. Írd le pontosan, hogy mit tegyen az első hívás után. Mi az, amivel elégedett lennél?

#74

2023. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/146 anonim ***** válasza:
91%
Azert, mert a kapcsolatok a kolcsonossegrol szolnak. Ha te nem teszed bele a munkat, akkor jogosan erzik elhanyagolva, becsapva magukat. A parod sertodottsege jogos, ha szo nelkul eltunsz, hiaba ez a te igenyed. Nem csak te szamitasz a kapcsolatban, de ezt mar leirtak itt tobben is, csak nem vagy hajlando tudomasul venni. Latszolag a te hozzaallasod az, hogy oke, akkor menjen. Ez szerinted a szeretet jele? Te szereted ezt a fiut? Ha annyira sem vagy hajlando, hogy szolj neki, hogy bocs, de ma nem akarok beszelgetni. Nem csak neked vannak am erzelmeid!
2023. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/146 A kérdező kommentje:
Abúzusnqk élem meg. Azért nem léo3k ki mert tudom hogy a szándék mögötte nem abúzus. Nem akar megbántani. Akaratán kívül teszi azt. En meg simán elkerülöm ezt.
2023. márc. 18. 13:14
 88/146 A kérdező kommentje:

*kezdenek


A párunk és a sértődöttség:


amikor az emberek nem tudnak valami részletet, űr van, azt elkezdik kipótolni maguktól a megértéshez.


Mint amikor vannak olyanok akik mondjuk egyik szemükre nem látnak, de az agyuk "kiegészíti" a képet.


Amikor ők tesznek bele plusz infókat a dolgokba, azt ugy teszik amit szeretnének hallani tudni ami nekik kényelmes amit látni akarnak. A saját világképük szerint. Amit hisznek a világról.


Ha az negatív akkor tele vannak görcsökkel félelemmel komplexusokkal és ugy lesz teljes a kép.


Ha valaki meghall egy elejtett szót, és jön azzal hogy biztos rólam beszéltek, annak megint magával van baja. Kivetít.

Mindenki kivetít. Az irígy, a féltékeny, a kisebbségi komplexusos, meg a többiek is. Kivetítik magukat masokra.

2023. márc. 18. 13:15
 89/146 anonim ***** válasza:
97%
Es ezzel pedig te abuzalod ot, meghozza szandekosan. Ajkor ki is a bantalmazo?
2023. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/146 A kérdező kommentje:

Bakker ha vki nem tud segiteni, a tehetetlenégét nem akarom látni nem akarom azt sem hogy kiábránduljak és elvárásaim sincsenek hogy tegyen már mivek a helyében lehet én sem tudnék tenni.

Ez ugyan nekem abúzus mert fáj látnom, de bakker hát jót akarna.

2023. márc. 18. 13:17
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!