Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha depis voltam és nem vettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha depis voltam és nem vettem neki fel, most mennyit vezekeljek ez miatt?

Figyelt kérdés

Nem egyszer esett meg mondjuk, hogy munkában pl nem telózom, de munka után meg úgy "kivagyok" a munkatársaktól, hogy majdnem sírok.

Az estém néha az hogy magamat rágom a napon, szomorkodom.

Ilyen állapotokban senkinek nem szoktam felvenni a teledont hanem pl könnyekkel zenét hallgatok, vagy álomba sírom magam.

Nem gyakori, de megesik.

Ezeket nem szoktam elmondani a páromnak, vagy akivel ismerkedem, mert soha nem is tudnak segíteni, és megesett olyan is hogy empátia helyett csak szánalmat lenézést kapok, mert a másikat meg pl imádják a munkahelyen és én vagyok a másik szemében a szerencsétlen szocializálatlan, nem sorstársak, nem lelkitársak, a mostani barátomnak is sok barátja van, munkahelyére nem görcsölve jár be, és terhelni sem akarom.

Megint elmúlt egy ilyen éjszakám, de sterintem most úgy megsértődött(vagy azt hiszi csalom), hogy mintha ignorálna is. írtam neki, hogy ne haragudjon nagyon rossz napom volt

Ezen kívül írogassak még, hívogassam még, keressem, kússzak másszak vezekeljek, vagy engedjem el?



2023. márc. 18. 08:57
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/146 A kérdező kommentje:

Es nem értem aghodnak hanem szivatom e szórakozom e vele megcsalom e meghaltam e vagyok e Neki vagy nem.

Ha meg ja csak bajom van?akkor rendben megértem. Akkor homlokizzadás törölve es "öröm".

Nekem ez is abúzus.

2023. márc. 18. 12:16
 72/146 anonim ***** válasza:
100%
70: Tehát az bánt, hogy a másik bár nem tud segíteni, de nem is akar. Te pedig nem akarsz teher sem lenni a másiknak, így ha ő menni akar menjen... ne szenvedjen melletted, ha ez neki teher. Ezért mondod hogy menjen, nem azért mert tesztelnéd. Így kell érteni?
2023. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/146 anonim ***** válasza:
100%
És közben meg belül bánt, hogy nem érdekled.
2023. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/146 anonim ***** válasza:
91%

#64! Látod, itt a baj. Hogy nem látod, hogy a te viselkedésed kóros. Igen, a fő kérdésed valóban az, hogy vezekeljél-e, de az csak egy játszma, aminek normális kapcsolatban nincs helye. Leírtad többször, hogy szerinted ez "jogos", hogy így viselkedsz, azt is leírtad, hogy miért. Mert gyakorlatilag nem tudna a másik olyat tenni, ami neked megfelelő reakció lenne, ezért inkább elkerülöd, hogy ne érezd magad még rosszabbul. Na, de akkor miről szól a "vezeklés"? Te nem követtél el semmit a te szemszögedből. Akkor miért teszed? Manipulációból, hogy megtartsd. Tudod, hogy magyarázat nélkül nem maradna veled, ezért inkább megmagyarázod azt, amit a te felfogásod alapján el se követtél. Ez a játszma már az egyik alapja lesz a kapcsolatnak, legközelebb ugyanez ugyanígy meg fog történni. Így lesz a kapcsolat már alapjaitól toxikus.

Nem, azt HISZED, hogy szerelmi kapcsolatokban vagy, mert nem tudod, milyen az. Nem volt még normális kapcsolatod. SZERINTED az is normális, hogy egy szakításhoz a rendőrség bevonása szükséges. Vagy, hogy a szakítás utáni zaklatás a szerelem jele. Hogy minél jobban félsz a pasidtól/ex pasidtól, annál nagyobb a szerelme irántad stb. De ez teljes vakvágány.

Mivel nem fordulsz szakemberhez, maradnak benned ezek a tévhitek, ezért írtam, hogy 80 évesen is ugyanitt fogsz tartani. Te írogathatod, mi válaszolunk, aztán elküldesz mindenkit a francba. Azt értsd meg, hogy nem nekünk fáj ez, hanem neked.

#61

2023. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/146 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ilyen helyzetben senki sem tud aktivan segiteni. Mit kellene tennie, ha neked mondjuk munkahelyi problemad van vagy mas miatt bankodsz? Semmit nem tud segiteni. Ennyi erovel senki sem.eleg jo neked, mert ha megkerdezi, hogy segithet-e te meg elhajtod es ezt elfogadja, az akkor neked abuzus. De azt nem.tudod megfogalmazni, hogy tkp milyen segitseget varnal el. Erre az a valasz, hogy semmilyet, hagyjon beken. De ha ezt teszi, akkor meg bantalmaz. Na, ezt en nem tudom osszerakni. Bocs, de egy ilyen viselkedessel egy kapcsolatban, hogy szo nelkul eltunsz, nem vagy elerheto, te vagy az erzelmi bantalmazo.
2023. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/146 anonim ***** válasza:
100%

Hercegnő komplexusban szenved, minden úgy legyen, ahogy ő akarja, találja ki a másik, hogy mit szeretne...

Így nem kéne párkapcsolatban, de még barátságban sem viselkedni!

2023. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/146 A kérdező kommentje:

Nem vagyok köteles hallgatni azt egy másik embertől ha nekem rosszul esik, hogy rendben, akkor majd holnap.37.kommentem.

Emverektől akik csak azon aggodnak amit 71.ben is írtam.

Nem az a bántalmazó, aki önvédelemből nem akaratlagos bántalmazást is kerül.

2023. márc. 18. 12:41
 78/146 anonim ***** válasza:
100%

Igen, neked pont sz kell, hogy ilyenkor keresgessen, aggodjon. Mert ha te szarul vagy, akkor o is legyen az, igaz? 🤣

Sulyos

2023. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/146 A kérdező kommentje:
Nem az kell. Eltűnök. Ennek a szónak a jelentését is már kifejtettem valahol. De ott van az ertelmező szótar is ehhez.
2023. márc. 18. 12:47
 80/146 anonim ***** válasza:
96%
Dehogynem az kell, hiszen elvarod, hogy úgy pattogjon ahogy futyulsz. 😂
2023. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!