Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha depis voltam és nem vettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha depis voltam és nem vettem neki fel, most mennyit vezekeljek ez miatt?

Figyelt kérdés

Nem egyszer esett meg mondjuk, hogy munkában pl nem telózom, de munka után meg úgy "kivagyok" a munkatársaktól, hogy majdnem sírok.

Az estém néha az hogy magamat rágom a napon, szomorkodom.

Ilyen állapotokban senkinek nem szoktam felvenni a teledont hanem pl könnyekkel zenét hallgatok, vagy álomba sírom magam.

Nem gyakori, de megesik.

Ezeket nem szoktam elmondani a páromnak, vagy akivel ismerkedem, mert soha nem is tudnak segíteni, és megesett olyan is hogy empátia helyett csak szánalmat lenézést kapok, mert a másikat meg pl imádják a munkahelyen és én vagyok a másik szemében a szerencsétlen szocializálatlan, nem sorstársak, nem lelkitársak, a mostani barátomnak is sok barátja van, munkahelyére nem görcsölve jár be, és terhelni sem akarom.

Megint elmúlt egy ilyen éjszakám, de sterintem most úgy megsértődött(vagy azt hiszi csalom), hogy mintha ignorálna is. írtam neki, hogy ne haragudjon nagyon rossz napom volt

Ezen kívül írogassak még, hívogassam még, keressem, kússzak másszak vezekeljek, vagy engedjem el?



2023. márc. 18. 08:57
 131/146 anonim ***** válasza:
100%

128:


Hogyan vigasztal? Ott hagyja őket, hogyan másképp?

2023. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/146 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, irj le egy esetet, mikor baratod, csaladtagod szomoru volt es te szerinted sikeres segitseget nyujtottal.
2023. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/146 anonim ***** válasza:
89%

#122! Nem, az, hogy mentális beteg vagy, nem jogosít fel arra, hogy meghazudtolj másokat. Azokat a kérdéseket te írtad, ezt tudom én is, tudja a többi válaszoló is, és tudod te is. Rólam viszont ilyeneket nem tudnál linkelni, mivel nincsenek. Ez óriási különbség!

Ennél még az is korrektebb lenne, ha belátnád, hogy egy troll vagy, akinek nincs jobb szórakozása, mint kitalált kérdésekkel bombázni a gyik népét, mert ez a másik lehetőség. De az tény, hogy azokat a kérdéseket te írtad, akar valósak, akár a képzeleted szüleménye. Nem véletlenül nem írsz privátot se, mert akkor lenne rá bizonyíték.(Mielőtt kitalálnád, hogy ez se igaz, segítek, ennél a kérdésednél is leírtad, hogy nem írsz privátot a neved miatt.)

#121

2023. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/146 anonim ***** válasza:
100%

133

Természetesen tudjuk, én legalábbis már a kérdése kifejtésénél tudtam ki ő😄 Annyira jellegzetes a stílusa... Kicsit reménykedem, hogy tényleg csak troll, ennyire ostoba nem lehet valaki.

2023. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/146 anonim ***** válasza:
100%

#134! Persze, már a kérdéseiből kiderül mindig, a kommentjeivel csak ráerősít. De minden alkalommal tagadja. Ehhez már nagyon betegnek kell lenni, vagy tényleg trollnak.🤷🏼‍♀️

#133

2023. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/146 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly, hogy valaki rendszeresen kamu kerdeseket ir ki ide? En bevettem, bevallom. De ez eleg beteg.
2023. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/146 anonim ***** válasza:
100%
Ki ő? Én egy valakire tippelek. De nem tudom, hogy a pasikat honnan szalajtja. Vagy csak ilyen durva kepzeloereje lenne?
2023. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/146 anonim ***** válasza:
100%

#136! Nem tudom, hogy kamu-e, de az lenne a jobbik eset. Valóságnak túl durva, amiket összehord.

#135

2023. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/146 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a kollégákkal? Van öniróniád, humorérzéked? Ez a legfontosabb. Az is lehet, hogy a kollégáknak igazuk van, ha valamit kifogásolnak veled kapcsolatban. - Vagy nincsen esetleg pajzsmirigy-alulműködésed? Az okozhat depressziós tüneteket, ezt egy vérvételből meg lehet állapítani. - És nem ez miatt, hanem emiatt. Bocs. De ezért ne sírjál. :)
2023. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/146 anonim ***** válasza:
100%
139-megfejtettuk mar, hogy kamu kerdes, foloslegesen tolod bele az energiakat.
2023. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!