Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet lerázni a srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lerázni a srácot ha bem ért a szóból?

Figyelt kérdés

Olvastam itt nemrég egy hasonló témában kérdést csak a másik oldalról.

Nos egy fiú nem hagy békén. Folyamatosan írogat mióta szingli kb 3 hónapja (barátok vagyunk 5 éve).

De olyan szinten zaklat hogy azt már nem hiszem el. Egész nap ír hogy mit csinálok, bármit írok hogy pl elmegyek egy német tanfolyamra, rögtön írja hogy jön ő is, ha bárhova megemlíten hogy elutazok, írja hogy jön ő is velem.

Egyezerűen ez az egész már felcsesz,hogy hogy lehet valaki ekkora pióca minden ok nélkül. Én soha az életben nem érzékeltettem vele hogy jobban érdekel mint barátság, egyáltalán nem jön be,0 kémia van részemről,ott helyben meghalnék ha úgy érne hozzám. Egyszerűen csak kedves vagyok vele,mint egy baráttal. Sőt pár éve ezt már tisztáztam is vele mert volt egy időszak amikor a barátnője mellett próbált flörtölni velem. Általában nem is írok semmit arra amikor nyomul mert legszívesebben a fenébe küldeném el. Sokszor már ignrálom amit ír de akkor addig ír hogy mégis válaszolok.

Úgy tűnik hogy nem lesz más választások mint durvábban elutasítani (már ha az is beválik egyáltalán :D) mert a szép szóból nem ért. Sajnos a barátságot is tönkre teszi ezzel a nyomulással és észre sem veszi. Rájöttem hogy a pasikkal nem szabad kedvesnek lenni mert egyből az hiszik hogy meg akarod maga dg@tni...és egy barátságot is képesek tönkretenni.

22L



2023. márc. 18. 22:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Kettő másodpercig tartana letiltani. Hogy lehetsz ilyen szerencsétlen, hogy erre nem jöttél még rá magadtól? Ő nyilván írogat, mert még akár dugni, te meg teszed alá a lovat azzal, hogy válaszolgatsz! Ha nem akarsz tőle semmit, akkor minek húzod az agyát? Tiltsd le!
2023. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
azért mert barátok voltunk és gondoltam nem leszek akkora bunkó hogy letiltom.
2023. márc. 19. 07:51
 13/15 anonim ***** válasza:

" Rájöttem hogy a pasikkal nem szabad kedvesnek lenni mert egyből az hiszik hogy meg akarod maga dg@tni."


Így van, jobb később rájönni, mint soha. De a "normálisabb" pasik eleve levegőnek is néznek, ha látják, hogy nincs esélyük, csak potyázók szokták erőltetni a barátkozást. Tiltsd le, ha személyesen keres, játszd a hülyét.

2023. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

A letitás durva. Személyesen, őszintén meg kell mondani, hogy te mást keresel, és kívánod, hogy ő is találja meg a hozzáillő párját.

Addig se írogass vele, és ne mondd el mindig, hogy hova mész, hol leszel. Minek, ha nem akarod, hogy elkísérjen/veled legyen.


"Csak azt nem értem,hogy nem érzékeli hogy engem nem érdekel abból a szempontól?

Az inkább kínos flörtölési próbálgatásaira vagy semmit nem írok órakig/volt hogy napokig, vagy ennyit: 😅.

Hát ebből szerintem mindenki levágja mi a helyzet.."


Nem, nem vágja le. Meg kell neki mondani. Finoman, de egyértelműen.

2023. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
de én amúgy nem értem hogy a pasik miért nem képesek barátkozni. Akkor mi nők miért vagyunk képesek anélkül, hogy a f@rkukra gondolnánk? Van több fiúbarátom akikkel soha egy gondolat erejéig nem fordult meg bennem ilyesmi,de az összes már legalább 1x bepróbálkozott,de velük legalább meg lehetett beszélni és továbbléptek.
2023. márc. 19. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!