Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom őt, nem vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom őt, nem vonzódom hozzá szexuálisan, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy nem vonzódom a barátnőmhöz? 5 éve vagyunk együtt szex mindig van, de én nem kívánom annyira, szép lány nagyon viszont nem vonz szexuálisan.

Az unokatesója viszont nagyon vonzó, de ő nincs olyan szép mint a barátnőm mégis néha megnézem hogy ő mennyire szexi és mennyivel jobban kivánnám, persze semmiképp nem akarok rá menni az unokatesójára és megcsalni se szeretném mert ezt leszámítva minden jó közöttünk, akkor meg mi lehet a baj? Megszoktam már vele a szexet vagy mi?

24f



2023. márc. 20. 09:15
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

6. Próbáltam már, 1 napig edzett utána abba hagyta, én rendszeresen edzek, oda figyelek az étkezésre is.

Ha rá nézek sajnos semmi vonzó nincs benne, annyi hogy nagyon szép de ez nem elég.

2023. márc. 20. 10:13
 12/25 anonim ***** válasza:
Teljesen kiismered, az a legjobb. Az a szerelem, nem a kanosság az elején.
2023. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Régebben a prosti is megfordult a fejembe hogy elmenjek egyhez, de hagytam az egészet, mert úgy voltam vele nem ezt érdemli.
2023. márc. 20. 10:24
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén? Nem való neked kapcsolat, számodra csak a külső vonzó és felszínes vagy. Szegény lányt nagyon sajnálom.. 🥲


Azért remélem neki is van oegazmusa, amikor szexeltek..

2023. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Mindig van orgazmusa, már az előjátéknál eljuttatom oda, egy menetnél min 2x van, ne hidd azt hogy úgy panaszkodom itt hogy közbe én nem teszek semmit azért hogy legalább neki jó legyen.
2023. márc. 20. 10:32
 16/25 anonim válasza:
42%
Hagyd el, jobb nem lesz. A barátnőd fordított helyzetben már gondolkodás nélkül szakított volna veled.
2023. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Egyszer próbáltam, de megsajnáltam.
2023. márc. 20. 10:35
 18/25 anonim válasza:
100%
Akkor sok sikert.
2023. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
27%
Sok sikert, neki csak jobb lehet nélküled!
2023. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha sajnálatból vagy vele, az neki is rossz. Én legalábbis senkivel nem szeretnék azért együtt lenni, mert sajnál :/
2023. márc. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!