Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csinálja ezt egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinálja ezt egy férfi ha kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Annyira fáj. Ha bejeloli egy csaj akkor vissza jelöli akkoris ha nem ismeri.

Ő jelölni nem szokott, de nézegetni szokott más csajokat a neten azt tudom. Hogy milyen rendszeresen azt nem tudom. De nagyon rosszul esik tőle, azt hittem tényleg szeret, de úgy látszik ő is átver mint mindeki mas. 5 éve vagyunk együtt. Megcsalásrol nem tudok, de ez annak köszönhető be hogy nem jár sehova, nincsenek barátai. Ha mászkálna, gondolom lenne megcsalás is. Miért csinálja ezt? Ha megkérdezem tőle, értelmes választ nem kapok, csak annyit "ismerősnek tűnt azért jelöltem vissza, de ha zavar letörlöm" meg hogy "azzal hogy néha megnézek mást, azzal nem ártok senkinek semmit"

De biztos van valami oka.



2023. márc. 22. 09:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert az internet világa bizonyos értelemben jót tett a világgal, bizonyos területeket meg szarrá tett.

Sajnos ez van, és ezzel nem tudunk mit tenni.

Én és a párom, ha tehetnénk vissza álnánk az 5 ezer ft- os nyomógombos telefonra.

Sajnos ezt ma már nem lehet megtenni, mert sok ügyet ma már nem lehet net nélkül elintézni.

2023. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Neked, kérdező,nem a pasiddal van bajod, hanem a saját önértékeléseddel.
2023. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!