Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadasom?

Figyelt kérdés

Rég óta egyutt vagyunk van egy gyermekünk is. Kocsi még 2 éves. Végre kitudunm szakadni most hétvégén picit a megszokottból, vigyáznak a fiunkra. Már 3 hete amikor tudtuk ezt a mai programot (sima szülinapos egy havernak kibérelt presszóban) beszéltük a párommal hogy legközelebb (nem most/ma!) elmegyunk diszkóba is. 1000 éve nem voltunk. Oké. Erre tegnap a párom "előzetesen jelezte" hogy holnap amikor én 8 körül hazajövök altatasra ő maradna a kollégáival és mennek fel bulizni.

???????

Ti erre mit leptetek volna?

Hagyjatok menni miközben itthon maradsz a gyerekkel és nem így volt megbeszélve....?!

Vagy kiakadva elmondanatok hogy ez mennyire rosszul esett és nem erről volt szó.


2023. márc. 25. 11:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%
Hogy akarsz te diszkóba menni, ha otthon kell lenni a gyerekkel?
2023. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jézus 😣🤦‍♀️ úgy hogy vigyáznak rá??? Nemár....
2023. márc. 25. 12:41
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

Ennek a kapcsolatnak màr vége..

. csak te nem veszed észre hamarosan rájössz....

2023. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
34%
Kocsi lesz még több éves is a kettőtől, de a kapcsolatotok már lehet nem éri meg az elkövetkező 2 évet.
2023. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
Eltekintve attol, hogy kocsit irtal a kicsi helyett aki 2 eves, es a tobbiek ezen jot mulatnak, igazuk van. Apuka abszolut szarik a dolgokba, te vigyazz a gyerekre, o megy dajdajozni, es szerinte ez igy rendben is van. Ha szerinted nem, le kell ulni megbeszelni a folytatast.
2023. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Megnondanám hogy oké, menyjen...de jövő héten tervezzen úgy hogy ő marad otthon te meg mész.
2023. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem rendszeres és ha én is el tudok menni más alkalommal, tehát nem csak az ő privilégiuma a bulizás, akkor nem csinálnék belőle ügyet. Gondolom a haveros szülinapot tolnák ki még az extra bulival, engem ez őszintén szólva nem zavarna, simán el tudnám magam addig foglalni otthon. Csak akkor esne rosszul, ha közben én mindig csak be lennék zárva és fordított esetben ha én mennék valahová akkor ő kiakadna rajta, nem vagyok hajlandó elviselni a kettős mércét.
2023. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar, akkor beszéld meg vele, hozzá teszem sosem értettem ezt a férfias hozzá állást, hogy sokat dolgozom ezért jár nekem a bulizás a haverokkal, az asszony az ugye nem dolgozik, mert otthon van a gyerekkel, neki miért járna bármi kikapcsolòdás. Az ilyen hapsiktòl mentsen az isten minden nőt!
2023. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt. Az exférjemnek természetes volt, hogy eljárt a haverokkal. Én egyszer szerettem volna kicsit lazítani, kb fél órával indulás után hívott telefonon, hogy neki a f.sza tele van, menjek azonnal haza. A háttérből hallani lehetett, hogy a kislányom hangosan sírt, az exférjem meg üvöltött mint egy állat. Hála égnek már túlvagyunk a váláson, sokkal inkább vagyok egyedül, mint egy ilyen ember mellett... :(
2023. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
83%

"...o megy dajdajozni, es szerinte ez igy rendben is van. Ha szerinted nem, le kell ulni megbeszelni a folytatast."


Ilyen hozzáállás láttán nekem nem is lenne kedvem már a folytatáshoz, inkább csak azt beszélném meg, hogy nem-e történt félreértés, majd a válásunk részleteit.

2023. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!