Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem igazságos velem? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem igazságos velem? Én feladtam eladtam mindent, amit a szüleim felépítettek, a közös jövőért.

Figyelt kérdés

Férjemmel mindketten vállalkozó családból jöttünk. Férjem jött lakni hozzánk, munkahelyét megtartotta.

Szüleim és én feladtam eladtam mindent az új kis családunkért gyermekeinkért.

Férjemnek gondja van szüleimmel hogy mit aggódtak annyit. Nekem meg gondom van az ő szüleivel hogy bezzeg ők nem aggódtak értünk, csak a maguk luxiját építik, amig mi szűkölködünk. Az ő családja meg semmit nem adott, magukra annál többet költenek és hepciásak.

Férjem szerint én csinálom a bajokat, mivel kimondom, hogy szerintem ez így nem igazságos.Én szeretném ha a férjem csatlakozna hozzám, mondjuk közös jövőt tervezni. Férjemnek jó a régi. Őneki jó együtt a szüleivel. Neki az én szüleimmel van baja. akik kivették egész életük munkájának pénzét és neki ill. unokáknak adták.



2023. márc. 29. 00:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ezt nem kell kérdezni vadidegenektől, felnőtt ember nagyon jól tudja, hogy nincs rendben. Nyilván a szülei döntése, hogy nem akarják a fiúkat segíteni, ha van más akit lelehet húzni. Viszont az lenne a minimum, hogy a férjed a száját összezárva örül, mint majom a farkának, hogy a családod ekkora áldozatot hozott az ő jólétéért. Normális helyeken 50-50 és a másik fél kölcsönt vesz fel, ha nincs külső segítség. Konzervatív családokban, meg a férfi felől jön a lakás, de ez már kissé kikopott és elvesztette a realitását a piacon.
2023. márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

:( Képzeld bárcsak örülne,mert 2 házat is építhet a gyermekeinknek ebből, de nem örül mert a lényeg mindig az ő szülein van. Mi négyen egyszobás lakásban vagyunk, mellettünk szobakonyhán anyuék.

Férjem szülei ezalatt egy 600 m2 es hazat építettek saját maguknak. És azt nem látja át hogy az ő gyermekei jövőjét ki a csuda építi fel, mert azon anyósomék nem aggodnak. Csak a műfüvön... :(

És még mindig rám haragszik a férjem... Én már nem tudok neki mit adni. Odaadtuk mindenünk. :(

2023. márc. 29. 00:57
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Várj, miért laktok úgy, mint a putris cigányok, ha kaptatok egy csomó segítséget a szüleidtől?
2023. márc. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hát mert ez most történt. Most adtuk fel cégünket nemrég. Nem putris amugy csak nagyon kicsi. Szeretném ha bővítené a párom, vagy legalább mondana valamit, tervezne velem bármit is.
2023. márc. 29. 01:15
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó hülyék vagytok, már bocs.
2023. márc. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Amit lehet vissza kell csinálni, a pasit meg kibaszn. a pcsb!
2023. márc. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

Abszolút nem értem a kérdést. Gyerekek is vannak, tehát nem újkeletű ez a dolog. Azt sem értem miért kellett bármilyen céget is feladni...?

Próbálj összeszedettebben fogalmazni, mivel egy idegennek halvány lila fingja sincs mi történik a 4 fal között.

2023. márc. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Ezek szerint nem dolgoztok, nem kerestek, nincs semmi megtakaritasotok. A szuleid vallalkozasabol egy ketszobas valamire futotta? Egyes gyerek vagy?
2023. márc. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Két vállalkozó családból házasodtunk pár éve. Kisbabákkal vagyok, feladtam az én vállalkozásom. Jó döntés volt, mert abból bőőőségesen lehet/lehetne jövőt építeni. Akár házbővítés akár új közös célok. A férjem igazságérzetét nem értem. Az ő családjának dolgozik most is fizetésért és nem valami hálás szüleimmel hozott felajánlásunkért.


Haragszik mert szüleire azt mondom hogy közönyösek a sorsunk iránt. Lehet azt csinálom, hogy hagyom haragudni. Aztán majd egyszer rájön hogy nem is vagyok olyan gonosz, és nem az a világon a legfontosabb hogy szülei elégedettek legyenek. :/

2023. márc. 29. 06:29
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
De minek mentetek bele ilyen baromságba?
2023. márc. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!