Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudnád bocsátani ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnád bocsátani ezt? Létezik, hogy nem csalt meg vele?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy gyerekkori lány barátja, aki egyben a szomszédja is. Nem ismerem nagyon a lányt és nekem már ez is mindig fura volt, hogy tök jóban vannak, de nekem 5 hónap alatt csak bemutatkozott a lány meg mindig kedvesen köszön, ha összefutunk nagy ritkán. Tegnap a barátomnál aludtam és tök véletlenül megláttam egy képet, amin kb.smárolnak. Jó nem egészen, de hát az biztos, hogy nem baráti fotó, hát nyalogatja a száját...mikor számon kértem, hogy mégis mi a szar az a kép azt mondta már régi meg amúgy se volt köztük semmi csak a lány valakit így akart féltékennyé tenni és majd ha itthon lesz húsvétkor (kolis másik városban) akkor vele is tisztázhatom. Igaz, hogy polóban vannak meg kicsit olyan a kép, mintha nyáron készült volna, de nekem van egy olyan érzésem, hogy friss kép, mert a barátom nyakában olyan, mintha látszana a nyaklánc, amit tőlem kapott karácsonyra, csak annyira fura a kép, hogy biztosra nem tudom. Meg amúgy is minek van még a telefonjában? De ha meg van köztük valami miért velem van, ha vele is simán lehetne? Ő azt mondja szeret engem és sose akart semmit a lánytól, de az a kép totál a fejembe égett és attól félek most már mindig féltékeny leszek rá akkor is, ha sose beszél vele többet. Ti mit tennétek a helyemben?

Ha valakit érdekel a kép átküldöm privátban csak, mert úgy érthetőbb mi a bajom. Köszi a válaszokat. 19/L


2023. ápr. 1. 16:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%

Nekem kuldheted :)


24N

2023. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem elég erősen túlreagálod, de azért megdobhatsz a képpel ha gondolod, bár ne hiszem hogy sokat változna a véleményem.
2023. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%
Lehet igaza van. Küld, talán több szem többet lát.
2023. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
80%

A csaj akart féltékennyé tenni valakit: akkor miért nem a csaj telefonjában van a fénykép?

Amúgy meg ott a dátum, hogy mikor készült. Miért nem nézted meg? A pasid is tisztázta volna magát, ha megmutatja.

Arra meg végképp nincs magyarázat, hogy miért tartotta meg.

Az is gyanús, hogy nincs közös program. Szingli a csaj?


Minimum bele van zúgva a csajba.

2023. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Muti a képet!

Egyébként digitális kép esetén ott a keltezés a fájl információi között. Ez nem mindig a kép készültét jelzi, de kiindulási alapnak nem rossz.

2023. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Küldheted!
2023. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Küldheted!
2023. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
27%
Majd írd ide, hogy mikor készült el a kép.
2023. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Küldjed a képet.
2023. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
85%
Ha felismered a nyakláncot, akkor bizony ez nemrég történt és azért nincsenek talán együtt, mert a csaj kolis és nem akartak tavkapcsolatot. Vagy még mindig összejárnak, de nem komoly köztük a viszony, csak szex és barátság.
2023. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!