Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedésnél tudtátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél tudtátok az elején mit szeretnétek a másiktól? Tudtára adtátok az elején? Vagy mindenki majd alakul alapon ismerkedik?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 7. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Egy alap szinten illik róla beszélni, hogy neked milyen terveid vannak. Nyilván "komoly kapcsolatot keresel" vagy "kalandot keresel és nem akarsz komoly kapcsolatot" -ra gondolok. Azt előre nyilván nem tudhatod, hogy mi alakul ki belőle, de szerintem akkor tisztességes, ha tudatod a másikkal, hogy mik a szándékaid.
2023. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Én elmondtam neki.

Mivel jópasi aki úgyis repked nőről nőre, drogozik is, megbeszéltem vele, hogy nekem egy szakítás kiheveréséhez kell, és legalább pár honapig legyen velem.

Azt mondta rendben. Együtt éltünk, együtt programoztunk, szerelemvallomások, bulik minden volt. Nem nőzött soha.

Leginkább a drogos dührohamai tettek csak be, amiért vége lett kényszerből, ha nem akarok töréseket, vagy a hírekben végezni.

De kihevertem az exet, ahogy az tervben volt.

Most olyat keresek majd akivel együtt élünk majd együtt tudunk albit fizetni vagy közös ingatlqnt venni. Most erre megyek rá.

2023. ápr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
#2 Te se lehetsz érzelmileg rendben, hogy egy olyan drogossal voltál, akinek ilyen dührohamai voltak.
2023. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!