Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámkente hogy miattam törte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámkente hogy miattam törte össze a kocsiját, barát az ilyen?

Figyelt kérdés

Párommal veszekedtünk, majd elnézett egy kereszteződést.

Előtte volt a veszekedés, azt mondja felbosszantottam és emiatt nem tudott koncentrálni. Most ezen megy a vita. Nem hiszem el, hogy így támad engem. Szerintem meg ő gyerekes, és ezzel bosszant fel engem.


2023. ápr. 9. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha én lennék az aki szabályosan közlekedik és egy ilyen barom belém jön és a párjára keni az egészet úgy kiosztanám mint a huzat. Egy részt ő a sofőr úgy gondolom neki kell oda figyelni nem annak aki az anyós ülésen ül. Tény hogy vezetés közben nem kéne vitázni de szerintem abszolút nem jogos az hogy rád keni az egészet. Tanuljon meg vezetni és figyeljen oda ő ül a kormánynál ő vezet senkit nem hibáztathat.
2023. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Mást is rád fog, dobd ki, ha van eszed.
2023. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Szánalmas a párod, hagyd el, míg nem késő.
2023. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Természetesen itt is előjön a hülyep.csa védő nőista mechanizmus, akkor leírom, mit mond a KRESZ:

NEM ZAVARJUK A SOFŐRT A VEZETÉSBEN, KONCENTRÁLÁSBAN, MERT BALESETVESZÉLYES!!!!

Ha pattoghatnékod van, csináld ezt a 4 fal között, akkor idegesítsd a párod.

Bár én téged vágnálak ki, aki ennyire nincs tisztában dolgokkal, ráadásul pattog is hozzá.

2023. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
4-essel egyet értek.
2023. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Autóban nem veszekszünk, főleg nem azzal, aki vezet. A pasidnak igaza van, nem kellett volna felidegesítened. Az autóvezetésnél koncentrálni kell, nem az utas hisztijére figyelni.

N

2023. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
#4 #5 és ki mondta, hogy a hölgy kezdte a veszekedést? Agyhalottak.
2023. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
A barátod egy hisztis h*lyegyerek. Utald vissza anyucihoz egy kis utónevelésre, te meg keress férfit.
2023. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Mindketten hibásak vagytok, neked nem kellett volna felidegesíteni őt, neki meg vállalnia kellene a tetteiért a felelősséget. Mert ő vezetett.
2023. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha vitáztok, és ezen annyira felhúzza magát, hogy nem tud figyelni, akkor álljon szépen félre.
2023. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!