Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy a férfiak félnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiak félnek a szép nőktől?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen olvastam eddig,hogy a férfiak inkább az észrevehetetlenebb nőkkel kezdenek,vagy nem az a legfontosabb nekik,hogy mennyire jól öltözött valaki,vagy mennyire dekoratív. Ez igaz?
2010. okt. 8. 16:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
ó ezt most a szívemre vettem :( én senkit se pattintanék le bunkón.
2010. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
63%
ja és azt ki hagytam hogy sok "szép nő" még nagyképü is
2010. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
vannak kivételek,ezért érdemes próbákozni...bár általánosítani egyszerűbb az biztos
2010. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, félnek. De miért, könyörgöm? Most egy lepattintás... Istenem...


Aki igazán FÉRFI, úgy a javából, az nem fél tőlünk, mert azért az látszik valamennyire, hogy bunkó avagy sem a hölgyemény. A plázacicák nagy része például tényleg bunkó, de hát nem csak ők a szépek, ugyanis a szépség fogalma tág. Csak egy példa... Shania Twain mondjuk. Na ugye :) Természetes szépségű igazi nő.


Tudnék mesélni... Meg szeretem az ilyen kérdéseket, hogy: Hogyhogy egy ilyen szép lánynak nincs barátja? - pasitól hangzott ez el néhány hete. De volt már olyan, hogy konkrétan elmondta a fickó pár hónap után, hogy félt, hogy ilyen baba-arccal biztos van valami jó palim. Pedig nem volt, mert majdnem mindenki ezt hiszi xD


Pasik... Legyetek bátrak, nem harapunk (olyan nagyot :P )


20/L

2010. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
73%

Nem félek tőlük, csak tudom, hogy fölöslges kezdeményezni mert úgyis elutasítás lesz a vége.

21F

2010. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Nem félek tőlük de ha meglátok egyet akkor azt gondolom hogy úgyis van pasija ha már jól néz ki.

Meg nyilván válogatós is ha megteheti hogy válogat.

2010. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Szotyika retteg tőle...
2010. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
érdekes.én van,hogy kezdeményezek is...ha nem is konkrétan de kis jelekkel. a vége viszont mindig az,hogy a bizonyos férfi egy nálam sokkal átlagosabbnál köt ki.
2010. okt. 8. 18:49
 19/34 anonim ***** válasza:
52%
ezt annyira byírom hogy a férfinek mindent ki kelll bírnia meg kell válatani a földet akkor lehet férfi mért nem eset rosszul neki hogy egy logyó beszól neki és türni-e kell pont férfiassága miatt esik rosszul neki mert nem ütheti meg szerencsétlent és ideges leszz
2010. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ha akarnék se tudnék így fogalmazni XD
2010. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!