Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy a férfiak félnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiak félnek a szép nőktől?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen olvastam eddig,hogy a férfiak inkább az észrevehetetlenebb nőkkel kezdenek,vagy nem az a legfontosabb nekik,hogy mennyire jól öltözött valaki,vagy mennyire dekoratív. Ez igaz?
2010. okt. 8. 16:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem is jönnék össze szerintem olyan nagyon szép csajjal, hiába bejön, tetszik, meg stb...Inkább akkor hosszútávra egy átlagos, vagy kicsit átlagon felüli, de nem "überszép" csaj.Azért, mert a kapcsolatban nem akarok folyton aggódni, hogy vajon mikor csapják le a kezemről, mert ahhoz az "überszép" csajhoz szerintem szinte minden nap mennének oda tőlem ezerszer jobb pasik is, ismerkedés céljából, így inkább hanyagolom. Jó, egy kapcsolat alapja a bizalom, de akkor is....
2011. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

"érdekes.én van,hogy kezdeményezek is...ha nem is konkrétan de kis jelekkel. a vége viszont mindig az,hogy a bizonyos férfi egy nálam sokkal átlagosabbnál köt ki."


1. A ferfiak irtoznak a visszautasitastol

2. Illetve, ha van egy atlagnak sokkal jobb csaj, akkor elojon az onbizalomhiany. Jo-e neki? Ha osszejonnek vele marad-e? Biztos van pasija, vagy egy csomo volt mar. etc.


Kis jelekkel meg feleslegesen bajlodsz, mi ferfiak, ha a sajat eletunkrol van szo, soha a budos eletbe nem vesszuk ezeket eszre:D Ha valamit akarsz, akkor azt konkretan az arcaba kell vagnod az illetonek.

2011. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

a férfiak gyávák

a nők meg irigyek

2011. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Több csalódás után igyekszem magam megkímélni az elutasítástól. 24 éves koromra, amikor rávettem magam arra, hogy kifejezetten csinos lányokkal randizzak mindig durván pofára estem. Azt lehet mondani, hogy csak akkor aktiválom magam, ha 100%-osan biztos, hogy van esélyem.

Én is inkább az átlagos lányokat részesítem előnyben, mert általában könnyebben megközelíthetők, kisebb a konkurencia és nincsenek annyira elszállva maguktól.

A csinibabák annyira ellenszenvesek, hogy néha direkt nézek át rajtuk :) Mellesleg ha valaki kiugróan sokat törődik a külsejével, akkor nem biztos, hogy sok ideje marad művelődni. Bár vannak szép és egyben okos nők is, de ritkák mint a fehér holló. Emellett hülyék lennének velem leállni, ha lehet ügyvéd, bróker stb barátjuk is.

Ez a kategória nem is az én korosztályomat keresi, hanem a megfelelő egzisztenciával rendelkező 30-35 körüli korosztályt.


A lényeg: Nem arra keresek barátnőt, hogy életem végéig minden buliban érte kelljen verekednem. Nekem nem olyan nő kell, aki csak Dubaiban tud pihenni.Vagy aki smink nélkül nem lép ki az utcára. Átlagos lány kell, aki szeret és akire hosszútávon lehet számítani.

2011. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:16


Ezzel teljesen egyetértek.

2011. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 OpenYourMind ***** válasza:
Nem félnek csak ostoba mód azt gondolják hogy nincs náluk esélyük. A szép nő is ugyanolyan mint a többi. Ugyanazokat a dolgokat szeretik mint egy átlagos nő. Annyi hogy a szép nők nagyobb rátával dolgoznak mivel sokkal nagyobb a választék így megtehetik hogy tesztelik a férfiakat,úgy érezheted hogy sokkal lekezelőbbek,de ez is csak a teszt része. Hogy hogyan reagálsz az egyes szituációkra.Az olyan embereket akik a "Szia cica van gazdád" tipusú szöveggel jönnek azokat elvből kerülik nekik nem bókolás kell hanem egy férfi aknek jó humora van magabiztos jó kiállású. Nem kell neked kigyurt állatnak lenned hogy megkaphass egy nagyon szép nőt. Ha ezekkel tisztában vagy és tudod kezelni az eléd állított szituációkat akkor garantáltan sikered lesz. :)
2011. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

olyan sokan írjátok azt, hogy az átlagos lányokat részesítitek előnyben,mert őket megkapjátok. Ez kb. úgy hangzik, hogy az átlagos lányoknak mindegy, hogy kivel állnak le.

Ha nincs ló jó a szamár is

2011. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Nem felelem, hanem a visszautasitas nem szeretese. Birom amikor "batorsagnak" akarjak beallitani a fejjel falnak rohanast.

Engem az atlagos lanyok nagyon nagy tobbsege is visszautasit, mi ertelme lenne olyan kategoriaval probalkozni aki minden ujjara kaphat nalam sokkal kulonbet?

Amugy meg meg ha lenne is eselyem, ugyis rovid uton lecsapna a kezemrol valaki, szoval felesleges.

2011. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma hallottam egy párbeszédet. A buszon szemben ült velem két srác nekem a fülembe volt a füllhallgató ezért azt hitték nem hallom amit beszélnek.

- ú nagyon jó nő, adja neki.

- hát miért nem próbálkozol nála

- á ennél semmi esélyem itt más számit

- jaja pénz beszél

- hülye retkes k*rva


Na ezt beszélték meg kb 5 perc alatt pár dologgal még füszerezve mégis mit tennének még velem és biztos miből van pénzem műkörömre stb...

Nem is baj ha az ilyenek "félnek":D 21L

2011. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
14:08-pedig a csinos, szép lányok többsége ilyen, járj már nyitott szemmel a világban-.-"!!
2011. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!