Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy a férfiak félnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiak félnek a szép nőktől?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen olvastam eddig,hogy a férfiak inkább az észrevehetetlenebb nőkkel kezdenek,vagy nem az a legfontosabb nekik,hogy mennyire jól öltözött valaki,vagy mennyire dekoratív. Ez igaz?
2010. okt. 8. 16:32
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Azért ne feledjük a kivételeket! Igazából én az a fajta lány vagyok, aki nagyon is ad magára, de nem gondolom, hogy átesnék a ló túloldalára.. Ennek ellenére, hogy állandóan fütyörésznek az utcán, meg mindenkitől azt hallom,hogy milyen kifinomult vagyok, meg stílusos...1 éve nincs egy normális kapcsolatom. Nyilván kiül az arcomra,hogy tartom magam valamire, de soha nem volt bajom a közvetlenséggel meg jókedvvel ...! Egyszerűen nem tudom,hogy miért nem vagyok elég ahhoz, hogy egy párkapcsolatban éljek.
2011. jún. 1. 20:33
 32/34 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést mindig rosszul teszik fel. Nem a szép nőktől fél egy férfi, ez egyszerű önbizalomhiány, önmagától fél, mert kevésnek érzi magát, okkal, vagy anélkül. Sajnos ezt a félelmet én is sokszor tapasztalom magamon F/23...okkal, vagy anélkül, de mikor már a megfelelő pillanat értelmetlen lelki láncok miatt a múltba vész, oly mindegy már sosem derül ki; hogy okkal, vagy anélkül...
2011. júl. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Én nem félek, leszólítom őket az utcán is akár.

Van olyan aki fél, meg olyan is aki nem.

Hogy melyikből van több arról még senki nem csinált statisztikát. (nem lehet)

Ja és s szép nők válogatni szoktak azok között akik nem félnek tőlük.


A kérdezőtől kérdeznék:

És nem azért nem vagy elég hogy párkapcsolatban élj, mert nem is akarsz? És azt tudod e hogy miért nem?

Valamit csak tudsz magadról?

2011. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Félelem megalapozott! Persze nem fizikai értelemben, próbálna valamelyik! Kettétőrném, aztán levegőt se kéne vennie :) De persze ilyenről nincs szó, a nők nem bántanak ilyen téren, én meg alapjaiban nem konkrétan nőverő vagyok . De a lényeg,hogy lelkileg nagyon is nagy károkat tudnak okozni, egy életre tönkrevághatnak egy embert, ha lekezelő, kirekesztő módon flegmáskodnak. Bizony, a lelki gyötrelem néha súlyosabb mmint a fizikai fájdalom. Megalapotott tehát a félelem, ez pszichologia tisztán. Csak ebbe sokan nem gondolnak bele. Manapság egyre több a magától elszállt nagyarcú pi-csa, aki flegma mint az állat, és ezekkel nagyon észen kell járni. Ha valamiben nem vagy elég jó, akkor meg kiröhöghet, lenézhet, és ugrik a nagynehezen felépített önbizalmad, utána még zárkozottabbá, még magányosabbá válsz mint eddig, még a pszichiátereknek is kemény melót fog jelenteni kikezelni. Csak ennyire kell tartani az ellenkező nemtől. Pontosan azért írom, mert nem csak nőkre igaz. Rengeteg az önző, teljesítmény figyelő gané ember mindkét nem körében, és nyilván mindenki válogat. Óvatosság a célszerű. Még az is igaz lehet,hogy kinézetre egy kedves közvetlen lány, de a késöbbiekben az intim szakaszban kimutatja a foga fehérjét, ha esetleg még! nem vagy szexkirály, akkor kivág a francba, mert csak főleg szexre kellettél neki. Ilyen dolgok ezek. De nyilván nem mindnekire igaz, csak kb. 10 ből 6-7 nőre igen.


A szép nők meg önbizalombombák eleve, válogatnak keményen, ha nem ütöd meg a szintet valamilyen téren, akkor könnyen leradíroznak a fenébe. Igaz mindig úgy kell hozzáálni,hogy én jól kihasználom, kitaposom ezt a szemét lo-tyót, közben kiismerni, és ha látod, hogy normális, önzetlen, akkor tisztelni, megbecsülni kell, és együttmaradni vele. De persze ezt ki kell érdemelni. Nehéz normális párt találni. mindeki keresgél, tudja mindenki ,hogy csak egyszer él, és nyilván nem olyannal éli le az életét, aki mellett nem érzi a legjobban magát. A jó nők meg megtehetik ,hogy válogatnak mint tót a vadkörtében.

2012. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!