Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt hogy az okozta a párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy az okozta a párkapcsolatotok végét, hogy nagyon különbözött a párotokkal az igényetek a társasági életre?

Figyelt kérdés

Én legalább hetente 2x, de inkább többször szeretek találkozni a barátaimmal. Mozi, étterem, kocsma, kirándulás, bármi, a lényeg , hogy emberek között legyek. A párom sem egy antiszoc, de neki a 2 hetente egy is elegendő. Ami még jobban zavar, hogy ő sosem szervez semmit, alig ismerem a barátait, pedig egy elég összeszokott társaságról van szó. Már többször felhoztam, hogy örülnék, ha lenne néha valami, és közelebbről meg tudnám én is ismerni őket, de hiába, nem érdekli a dolog. Lehet, hogy ez ilyen tini jellegű problémának tűnik, de aki hozzám hasonlóan működik szerintem érti, hogy miről beszélek. Ha 2 hétig nem találkozom egy barátommal sem nagyon rosszul érzem magam.

Az az opció, hogy menjek nélküle nem túl vonzó, mikor mindenki más párban van.

És az sem vigasztal, hogy majd ha gyerekeink lesznek, úgyis lecsökken a találkák száma, épp amiatt szeretném most kiélvezni, amíg megtehetjük.


2023. ápr. 15. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyivel idősebb tőled?
2023. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem akar menni, minek menjen? Menj egyedül, nem vagytok összenőve. Ha meg nem tetszik, akkor szakíts.
2023. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően itt sem az igények különbözőségével van a gond, hanem hogy te nem vagy hajlandó kompromisszumra ezen a téren... amivel nincs baj, csak azért ne fogalmazzunk úgy, hogy az igények különbözősége a baj, mert ha csak az lenne, akkor nem lenne gond, hogy "oké, akkor külön".

Nekem volt ilyen jellegű gondom - de nekem meg ott volt igazából a probléma, hogy én mentem volna külön, a párom meg hisztizett és visszahúzott volna.

2023. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!