Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy már beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy már beszélni sincs vele kedvem?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Nem élünk együtt. Ritkán találkozunk, és nem miattam. Nincs neki senki más, de munkamániás. Időnként úgy tűnik, sikerül megbeszélni a dolgokat, és ez kb 2 hétig tart, majd hirtelen hanyagolni kezd, és olyankor maximum 2-3 semleges mondatot ír rám naponta. Pl legyen szép napom. Azt válaszolom: neked is. Egyszerűen unom, belefáradtam, ez lényegében egy nagy semmi. Most már ott tartok, hogy beszélni sincs kedvem vele. Ebben a helyzetben normális ez?
2023. ápr. 17. 20:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Normális.
2023. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Én ilyen fásultságot még egy kapcsolatomban sem éreztem.
2023. ápr. 17. 20:41
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
Szakíts.
2023. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy ő ugyanezt érzi.
2023. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
4-es nem. Neki így teljesen jó.
2023. ápr. 17. 20:49
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy buta kérdésem? Minek vagy vele? Szeretsz szenvedni? Vagy ez volt a legjobb az összes közül? 🤦
2023. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

És ez egy rendes párkapcsolat szerintetek?

Én a szexpartneremmel beszélgetek ennyit kb. :)

2023. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
59%

Az illető távolódik tőled, és ezt a módszert választotta. Le fog zárni teljesen, és nem fogod tudni megakadályozni-mert ésszel zár. Nem fogsz tudni rá semmilyen technikával és semmilyen csábítással hatni. Többek között ezt jelenti az, ha egy ember áthelyezi az érzései felé az eszét.


Abszolút tudatos.



Én választottam annó ezt a módszert nőként az exem felé.. Mert kimondani nem bírtam még, hogy vége, de szerettem annyira, hogy tudtam, hogy ha többet beszélnénk megjelenne és nem akartam vele találkozni.

2023. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
8-as ez neki ciklusokban van. A hangulata az állandóan változik. Minden előjel nélkül elhidegül, aztán visszaáll minden a régibe.
2023. ápr. 17. 21:07
 10/32 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert a munka a mindene, amikor kedve van rád, be tud szorítani, akkor elővesz, ha nincs ideje, hangulata rád, akkor nem foglalkozik veled. Kérdés meddig tűröd még.
2023. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!