Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényemet hívogatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényemet hívogatja a volt szeretője. Mrnnyi normális ez az egész? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Nem rég megtudtam, hogy a vőlegényemnek a kaocsolatunk előtt volt egy házas, két vagy három gyermekes szeretője. Teljesen véletlenül tudtam meg és hiába nem voltunk akkor együtt én hatalmasat csalódtam a páromban. Névnapján, születésnapján felköszöntötte ez a nő üzenetben, az még nem zavart, de nen rég azt is megtudtam, hogy felhívta telefonon, amit persze a vőlegényem kitörölt. Állítólag csak tisztázni akarta a nő, hogy mennyit tudok a kapcsolatukról és jelentek e a házasságára veszélyt... De akkor is kitörölte. Nagyon mérges vagyok emiatt és ismételten csalódtam, nem tudom, hogy bízhatok e a páromban. Szerintetek túlreagálom?
2023. ápr. 19. 11:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

9 ugyan már.. volt szerető=ex. Nincs folytatás. Még ha a világ legtutibb pasija lenne az illető, akkor sem.

Maximum barát-de nálam a barát az érintés nélküli barát, akivel max. beszélgetünk-de nem több, amit sokan nem értenek, mert rendszerint magukbókl indulnak ki, és elképzelni nem tudják, hogy lehet másként.


Ahogy nálam elképzelhetetlen egy munkahelyi kapcsolat is, vagy egy munkahelyi érintés, flört is..

2023. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
*Még ha a világ legtutibb pasija lenne az illető,a legnagyobb exszerelem akkor sem.
2023. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
#10! Aztán mitől több, áruld már el😂
2023. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

13 Attól, hogy sátán első számú lépése a szövetségtörés.


Világi embernél is. Kereszténynél még fontosabb neki, mert náluk többes szövetség van-egy látható házassági szövetség mellett láthatatlanul.


A szövetségtörő meg Isten szemében áruló.

2023. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Úgy látom sokan tévedésbe kerültek a történetem kapcsán. Nem tiltottam meg neki semmit még azt sem, hogy ezzel a nővel beszéljen (pedig erre minden okom meglenne), de igen, azt elmondtam neki hogy ez engem zavar és nem hinném hogy a párkapocsolatunkba ez bele fér. Megkértem hogy gondoljon bele hogy egyrészről ő mennyire lenne büszke rám, ha egy házas, gyerekes férfival lett volna viszonyom, kettő ha engem ez a férfi vagy bármelyik exen hívogatna és eltitkolnám? Szerintem ez senkinek nem esne jól és mindenkiben megszólalna a vészcsengő.

A párom egyébként 32,a nő 38 én meg 26 éves vagyok.

2023. ápr. 19. 13:57
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

*A szövetségtörő meg Isten szemében áruló.Volt/van/lesz.


Ezért különösen szankcionálja a dolgokat nem csak az áruló személyével, hanem annak a személynek is, akin keresztül a csábítás megérkezett az adott személy életében.


Az árulás önmagában már azonnal szankció alá kerül Istennél, nem hogy egy olyan aki szövetséget tör.

Ennek az egyike is elég ahhoz, hogy az adott személyhez zöld utat kap sátán.

2023. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

#14! Szóval Hitgyüli szektába jársz, mi? Ott nyomják ezeket a baromságokat.

#13

2023. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
15 Értsd meg-még ha nehéz is-mert nem akarod megérteni: minden ember szabad önálló akarattal rendelkező lény. Ezt tudatosítsd magadba.
2023. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
19%

17 Tőlem azt hiszel amit akarsz, azt mondasz amit akarsz, annak tartasz egy közösséget aminek akarsz.


Isten Igéje megváltoztathatatlan és a törvényei is, ami alapján a világ működik a fennállása óta.


Vili?:D


Érted, feltudod fogni, hogy lepereg?:D Főleg most amikor már a világiak is látják, hogy mibe megy bele az egész világ. Csak az ostoba nem, akit felkészületlenül fog érni az ami már a küszöbjén áll és kopogtat.


Ébresztőőőőőőőőőőőőő

2023. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
96%
#19! Persze. Csak battyogj át kérlek a vallások topicba, mert erre az agymenésre itt senki nem kíváncsi. Köze sincs a kérdéséhez.
2023. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!