Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a barátnőm folyamatosan rikácsol?

Figyelt kérdés
Barátnőmet nagyon könnyű felidegesíteni! Egy séta alkalmával legalább 5 emberre mérges lesz, mert valamit nem úgy tesznek, ahogyan ő tenné. Most pl egy idős, vén nénike jött velünk szemben és motyogott valamit ránk. Barátnőm megfordult és mondta a néninek, hogy ne legyen gyáva és mondja a szemébe! Ezzel szerintem semmi gond nincs, ebben teljesen igaza van barátnőmnek, viszont itthon vagy 20 percet okított, hogy miért nem védtem meg, és hogy kérdezzem meg bármelyik férfit, hogy ők biztos a védelmére keltek volna és csak én vagyok ilyen ostoba, hogy nem állok ki érte! Holott egyszerűen csak nem ütötte meg az ingerküszöbömet ez az eset és ha egyedül sétáltam volna akkor meg sem említettem volna senkinek, mert annyira nem érdekel az ilyesmi. És ez csak 1 eset, de minden hétre jut egy hasonló sztori! Itt a környéken már kb mindenkit utál és alapból mindenkiről rosszat feltételez! Próbálom neki mindig mondani, hogy vegye lazábban egy kicsit ezeket a dolgokat és hogy ne foglalkozzon vadidegenekkel! Mit lehetne tenni ilyen helyzetekben? Valóban én veszem túlságosan félvállról ezeket? Bocsánat, hogy hosszú lett a leírás!

2023. ápr. 21. 00:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
31%
Vidd el logopédushoz.
2023. ápr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%
Az egyik az, hogy egy idős embernek az ilyeneket el kell nézni mert ki tudja milyen mentális állapotban van. Simán lehet hogy egy betegség miatt motyog valamit. A másik az, hogy nebasszamármeg az ég, hogy a párom ilyen piszlicsálé dolgokkal csesztessen otthon. Én soha sem maradtam hosszú távon ilyen nőkkel együtt.
2023. ápr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

Vagy beszéljétek meg, hogy vegyen vissza mert ez nem normális, hogy ilyen vagy menekülj, mert az élet rövid és csak 1x élsz te is.

Hasonlón mentem már keresztül én is, aztán mikor szóltam, hogy nyugodjon meg szarja le a felesleges dolgokat, én voltam a f@sz.

2023. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"kérdezzem meg bármelyik férfit, hogy ők biztos a védelmére keltek volna és csak én vagyok ilyen ostoba, hogy nem állok ki érte"


Mint férfi válaszolok.

Én még aznap kivágtam volna a csajt, mint a taknyot.


Nekem már az is sok lett volna, hogy nekiáll kötekedni az utcán egy idős emberrel.

2023. ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
Jól néz ki, igaz? Olyanoknak szoktak a férfiak minden szart elnézni, még ha kicsit duzzogva is. Kevésbé jó nő ennek a töredékéért dobva lett volna már rég, egy kifejezetten csúnyáról nem is beszélve, annak egy épp nem elég ütősre sikerült poénja sem lehet, nemhogy annál bármi rosszabbat elviseljenek tőle.
2023. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%
#15 Ez marhaság... :D
2023. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%
Na látjátok Incel Urak! Minden nő a férfi kérdező mellé áll. Nem azért szavazunk le benneteket, mert férfiak vagytok, hanem mert hülyeséget beszéltek.
2023. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele?
2023. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Huh... Nekem életem során kétszer is sikerült kifognom ilyen hárpiát. Az egyikük kb. naponta megtámadott valakit üvöltözve, aki épp zavarta, és elvárta volna, hogy ilyenkor mellé álljak, a másik meg velem hisztizett mindenért. Ha két csepp víz kiment a zuhanytálcából fürdéskor (az erre a célra való csempére), akkora patáliát csapott, mintha céklalével locsoltam volna meg egy eredeti Mátyás korabeli kódexet. Őrjöngött mindentől. Én az ilyenekkel maximum pár hetet bírok, aztán menekülök.
2023. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

15

Nem a jó nőknek hanem aki eltartja

2023. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!