Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Barátommal több mint egy éve vagyunk együtt távkapcsolatban.

Eleinte minden szép és jó volt már össze akartunk költözni aztán fokozatosan kezdett eltávolodni főleg mióta dolgozik már ott tarunk hogy úgy érzem nem szeret mert szerintem a legtöbb jel erre utal.

Viszont mindig abban reménykedem hogy esetleg minden újra a régi lehet de végül mindig csalódnom kell.

A pszichológusom és a szüleim is látják hogy már nem olyan ez mint volt de képtelen vagyok neki így azt mondani hogy vége mert még mindig szeretem.

Sajnálom ha kicsit hosszúra sikeredett és köszönöm hogy elolvastad!

20/L 22/F


2023. ápr. 23. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bármennyire is nehéz, szakítanod kellene, mert ez így nem jó és téged fog csak felőrölni.
2023. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Tudom, hogy off de nekem olyan ember lett nagyon fontos aki 7000 km-re lakik tőlem és azon vívódom, hogy van-e értelme, pedig amúgy így érzem ő a másik felem.


Nem tudom nektek mekkora a távolság, de gyanítom pár száz km. Mit megadnék én azért, simán megoldható...


Tudom, hogy nem hasznos a kommentem sajnálom.

2023. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Leclerc ***** válasza:
100%

Ha nem jó a kapcsolata, akkor szakítani kell.

Persze fájdalmas, meg ilyenkor rögtön megy a hiszti a másik fél részéröl hogy "dehát miért?". De ezeken túl kell esni, és utána jó lessz.

2023. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakítás. Addig a pszichológusod sem fog tudni segíteni kb semmiben amíg ez a "probléma" képben van és nem vagy hajlandó megszabadulni tőle. Addig csak szenvedés vár rád.
2023. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakítani.
2023. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, milyen választ vársz? Mégeg, pszichológiát végzett szakember szerint is marhaság ezt folytatni. Akkor meg?
2023. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!