Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? Segítség (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van barátnőm elég rég óta(pár hónap múlva két év lenne). Mostanában nem voltunk meg jól, utóbbi időben úgy is volt hogy szakítunk(nagyon szarul éreztem magam amíg így volt), de aztán beszéltünk, hogy próbáljuk megoldani a problémákat. Nem az első ilyen eset volt párszor már előjött ez a téma. Van egy másik lány aki nagyon régóta tetszik(kb 14 éves korom óta, 21 vagyok), csak az évek alatt nem láttam, meg csak párszor találkoztam vele, de most tudom hogy tetszem neki és ez elég imponáló, szívesen megismerkednék vele közelebbről. Igazából csak tanácsokat szeretnék kérni, hogy mit tegyek. Mostani barátnőmmel nem nagyon tudom elképzelni a jövőmet, sok olyan tulajdonsága van ami miatt nem is laknék vele együtt, de úgy érzem szeretem. Nem tudom van-e értelme folytatnom vele. Nem megerősítéseket szeretnék, mert végül úgyis nekem kell döntenem, de örülnék ha leírnátok a véleményeteket, tapasztalatokat, esetleg egy két tanácsot, hogy mit gondoltok erről. Előre is köszi. (21/F)

2017. febr. 15. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Az újdonság mindig vonzóbb.


Viszont te ismered a jelenlegi párod, ha nem megy vele, akkor felesleges erőltetni.


A másik csajnak még nem ismered a roszz tulajdonságait.

2017. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ahogy én a leírtakból azt látom, nagyon úgy tűnik hogy inkább kifelé kacsintgatsz a kapcsolatodból. A jelenlegi pároddal nem tudod elképzelni a jövőd és nem is akarsz együtt élni vele...ez elég árulkodó. De kérdézd meg magadtól hogy vajon akkor is a szakításon gondolkodnál-e ha a másik neked régóta tetsző lány nem lenne a képben? Inkább lennél egyedül mint a jelenlegi pároddal? Mert ha a válasz igen akkor nincs értelme tovább maradni, csak elvesztegetett idő. Ha a válasz nem akkor is el kell gondolkodnod azon hogy csak a megszokás és az egyedülléttől való félelem tart-e mellette? Vagy valóban látsz esélyt arra hogy a jövőtök még is összefonódjon?
2017. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A pozitívum talán az, hogy először lezárod a jelenlegi kapcsolatod, és azután kezdenél bele a másik lánnyal, nem egyszerre a kettővel. Viszont ha nem rég majdnem szakítottatok, aztán te beszélted rá arra, hogy inkább próbáljátok megoldani a problémákat, majd hirtelen ki akarsz szállni a kapcsolatból, hát, az elég feltűnő és furcsa lenne szerintem.
2017. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakitsatok és menjen mindenki a saját útján.
2017. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, akkor szerintetek is úgy van értelme ha előbb lezárnám a kapcsolatom?
2017. febr. 15. 23:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,csak úgy van értelme ha előtte véget vetel a mostaninak.


Sok sikert!


4-es voltam

2017. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!