Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Bárhova hívom a párom, sehova nem akar menni velem..

Nagyon sokszor felvetek ötleteket,hogy el kene menni ide oda, vagy ha csak a lakóhelyünkön sétálni, még annak is örülnék. Szerettem volna elmenni vele vásárolni, ő nem jön.. Ma is hívtam programozni és direkt akkor válaszolt amikor már nyilván késő volt.

Amikor a barátai hívják egyből megy.. ma velem nem is találkozott még.

Amikor elmennénk pizzázni akkor se ketten megyünk az esetek nagy százalékába.

Hogy őszinte legyek kezd nagyon elegem lenni ebből hogy mindenki más fontosabb mint én. Akkor minek van velem? Vagy miért akarja hogy együtt savanyodjunk a 4 fal között? Én ezt unom, élni szeretnék, világot látni vele.. de ez így nagyon rossz. Már lelkileg teszem tönkre magam. :(( miért csinálja ezt velem?


2023. ápr. 23. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ad neki elég izgalmat a veled való program. Nincs ami hajtsa. Mondhatni unja pl a fagyizást vagy kirandulást vagy nemtom mikre szoktad hívni.

A haverjaival ha sörözik pl akkor ezer biztos hogy veled is elmenne sörözni pl.

Itt az a nem mindegy Neki mi izgalmas meg neked mi.

Vagy te izgalmas vagy e neki.

Én pl a párommal nindenhol jol tudom magam érezni, csak a szüleinél halál unalmas lenni. De onnan ő is menekül velem:D

2023. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő most pl nem sörözni ment a barátaival hanem fagyizni.. és ezért nem értem az egészet. A volt barátnőivel elment mindenhova. Mèg külföldre is mentek… én meg le vagyok szarva.:( nagyon elkeserítő
2023. ápr. 23. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem a progi unalmas hanem te?
2023. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hans Pötterman ***** válasza:
76%
Telibe leszarja a fejed,tedd ezt te is.
2023. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már én is kezdem így gondolni.. 😢 nagyon fáj.
2023. ápr. 23. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Un és szégyell téged és arra vár, hogy szakíts te.
2023. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az a kimozdulós személyiség.
2023. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!