Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az a Borderline hullámv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a Borderline hullámvasút?

Figyelt kérdés
Akiknek volt már kapcsolatuk Borderline emberrel, azok megírnák hogy miben nyilvánult meg a Borderline hullámvasút a kapcsolatban?
2023. ápr. 27. 12:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
egyszer szeret, mindennél jobban, majd hirtelen átvált gyűlöletbe, eltaszít magától. Érzelmileg nagyon megterhelő.
2023. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Akivel vagyok, ő teljesen következetlen. Egyik nap magától kommunikatív, érdeklődő, aztán hirtelen hanyagolni kezd, vagy más hangnemben beszél velem, és teljesen random módon teszi ezt. Nagyon fárasztó.
2023. ápr. 27. 13:23
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
azért a borderline ennél még hullámvasutasabb. Lehet, hogy csak nem érdeklődik irántad eléggé?
2023. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%

A korábbi párom azt állítottam rólam hogy borderline voltam.

A fenti leírásaitok illetek is rám. Viszont azóta 4 éve egy másik férfi mellett teljesen megszüntek az élesváltásaim.

Nagyon keményen vagyok fogva és nem engedhetem meg magamnak az érzelmi kitőrséket.

Így teljesen kiegyensúlyozott vagyok, járok edzeni egy a feszültséget is levezetem.

Szóval azt javaslom,hogy nagyon keményen kell lekezlni amikor elkezdi.

De ha nyugodt akkor sokat kell szeretgetni

2023. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Hát, nem tudom. Mit értesz az alatt, hogy keményen lekezelni? Én azért el tudom képzelni, hogy valami erőszakos viselkedés a borderline-ból még erősebb ellenállást vált ki. Amúgy azért, mert a barátod azt állította, hogy te borderline vagy, egyáltalán nem biztos, hogy valóban az vagy! Ilyen diagnózist csak szakorvos állíthat fel. Ha ilyen problémáid vannak, akkor jobb lenne szakembert keresni.

A borderline-ban nagyon erős szorongás van, én nem hiszem, hogy a keménykedés ezen segít. Sokan vagdossák is magukat.

Lehet, hogy te csak hisztis vagy egy kicsit, amin segít, ha a másik visszajelzi, hogy megint elszaladt veled a ló. Szóval laikusként ne osztogassunk ilyen tanácsokat.

2023. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Az a legfőbb gond, hogy semmi sem indokolja a szélsőséges hangulati ingadozásait. Egyik nap minden jó minden szép, aztán van hogy már aznap hirtelen a semmiből átvált, vagy másnap teszi ezt. Mint egy ringlispil olyan az egész. Körbe-körbe. Azt vettem észre, ha nincs vita (én meg eleve nyugodt természetű vagyok) akkor provokál valamivel, és ha nyugodtan reagálok, akkor is besértődik. Én bántom őt, és egyebek.
2023. ápr. 27. 13:31
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, lehet, hogy valóban van ilyen problémája. Elmondtad már neki, hogy mit tapasztalsz nála? Ő belátja, hogy ez probléma? Ha valakinek valamilyen mentális problémája van, a legnehezebb a betegségbelátás, vagyis elismerni, hogy gond van vele. Mindig más, a környezet a hibás. Ismered a családját, barátait? Tudnál esetleg velük erről beszélni, hogy ők is tapasztalják-e? Mindenképpen kellene erről nyugodtan, mikor épp jó passzban van, beszélgetni és kérni, hogy kérjen segítséget, mert a kapcsolatotok rá fog menni. Szerintem ez lenne a jó megoldás. Kitartást kívánok hozzá!
2023. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
25%

Lehet hogy vannak olyan megnyilvánulásaid, amivel megbántod és azért hanyagol.

Vagy sok figyelmet kap másoktól is közben, és nem fog olyanra időt szánni aki bántja mondjuk.

De Magyarország a 10M orvos, pszichológus stb országa.

2023. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
26%
Ahogy írsz róla, nem úgy tűnik hogy te jól bánsz vele, már ne haragudj.
2023. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
8-as, pont ezért nem kellene találgatni, hanem rábízni szakemberre, hogy ő állapítsa meg, hogy mi a baj.
2023. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!