Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem a szeretőmbe és érzelmileg hullámvasút az életem?

Figyelt kérdés

Sokszor megijedek magamtól. Iszonyúan érzem magam. Féltékenység gyötör, amikor meglátom a családját, olyan, mintha éles kést vágtak volna a szívembe…:( és borzasztóan bánt a bűntudat, hogy a lelki mélypontjaim miatt nem tudok úgy figyelni a gyerekeimre, ahogy szeretnék. A férjem szemétláda volt, felé nincsen rossz érzésem.

Iszonyú, hogy a fogja vagyok lelkileg…. Nagyon vágyom rá és szenvedek, mint a kutya, ha nem vagyok vele. Jól megvagyunk, sokat nevetünk, lelkileg is egy hullámhosszon. Ezért is faj ennyire, hogy csak egy pár órát lehetek az övé. A szex is kevés…. Nincs rá idő, helyszín. Csak nagyon ritkán. Nem akar később hazamenni. Megértem, teljesen igaza van. A család az első.

Soha nem szóltam érte, soha nem kértem számon.

Egy dolog, amin nem tudom túl tenni magam… ha a napi hajtásban egy közös percet sem áldoz. Egy ölelésre sem. Ettől kikészülök.

Emellett gyűlölöm magam, hogy beérem ilyen kevéssel….

Tudom, hogy ő is ragaszkodik hozzám, de neki kisebb a testi kontaktus igénye.

Nem tudom, hogy ebből van-e kiút… vajon tudja-e, hogy nekem ez sokszor mennyire fáj? A várakozás, a remény, a lopott percek?

Egy szeretői kapcsolatban vajon ki lehet-e elégíteni a másik fél igényeit? Vagy csak az lesz, ami a férfinak kényelmes?


Örülnék ilyen valszoknak, akiknek van tapasztalatuk a témában! Erkölcscsőszök menetnek tovább, nem érdekel a véleményük.



2023. jan. 26. 21:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, és átmenetileg még szarabbul fogod magad érezni, de jobb nem lesz akkor sem, ha folytatod. Szexkapcsolatot nem szabad úgy, hogy vannak érzelmek is. Ha egyik vagy másik fél szerelmes, garantáltan szenvedés és bonyodalom lesz.
2023. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem erkölcscsőszségből, de hát nyilvánvalóan nem elégíted ki a saját érzelmi és fizikai igényed abban szituációban, amiben pörögsz. Nincs mit tenni, neked kell lépni és lezárni, és keresni mást. Igen lehet, évek múlva, de nincs itt semmilyen ultimate recept, az élet nem igazságos, nem adja meg csak úgy a boldogságot azért mert szenvedsz mint egy kutya.... Ha nem jó neked egy szituáció, és láthatóan a másik félre jobban nem számíthatsz, neked kell változtatni.


E'gy szeretői kapcsolatban vajon ki lehet-e elégíteni a másik fél igényeit? Vagy csak az lesz, ami a férfinak kényelmes?' - Egyrészt, nem feltétlen a FÉRFI szó a lényeg, inkább a 'lesz**rom-abb fél'. És tök mindegy hogy általánosan, valakiknek ki lehet-e, te nyilvánvalóan nem egy olyan kapcsolatban vagy. Ha akarna, szánna rád időt egy nap, amit te hiányolsz. De nem akar. Ez Ő, nem minden szeretői kapcsolat férfija/ nője.

2023. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt rosszul érzed, ő nem ragaszkodik.
2023. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Olyan közös percre gondoltam, amit kettesben töltünk, nem mások előtt. Mert olyan van minden nap. Ezeket igényli és jó hangulatban telnek. Az intimitás igénye hullámzó erősen. Nem értem, nem látom át. Egyik nap szenvedélyesen csókol, utána napokig semmi.
2023. jan. 26. 22:32
 5/23 A kérdező kommentje:
Pontosan megfogalmazva naponta találkozunk munkából kifolyólag, csak a közös, kettesben töltött idő kevés, vagy van olyan nap, amikor egyáltalán nincs. Ilyenkor rohan, program stb. Úgy érzem ilyenkor, hogy csepp vagyok a tengerben. Ez lehet eltérő szeretet nyelv miatt?
2023. jan. 26. 22:36
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Ez azért van mert csak üríteni kellesz, bárhogy is fogalmazod.

A család az első, meg a látszat a programok. Te meg a szórakozás, mikor van hozzád kedve.

2023. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Üríteni? Mikor? :) alig van lehetőség szexre.
2023. jan. 26. 22:41
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellesz, ha otthon nincs szex, vagy változatosság kell, ennyi. Ha akarna veled lenni, megoldaná, hidd el.
2023. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Elhiszem…:( ez a gondolat, hogy ennyit érek csak, visz lassan a mely depresszióba….:(

Emellett meg ott a másik oldal, hogy nem várhatom azt tőle, mint a páromtól, mert mégis milyen alapon….

Én mondjuk nem tudnék úgy a haza menni, hogy a másiknak nem adnék legalább egy ölelést. Max akkor, ha a berlini gépem indulna…

Tehát az ő igénye időnként cirmogni, amikor éppen ahhoz van kedve , a kapcsolatba meg annyit fektetni, ami éppen fenntartja…

2023. jan. 26. 23:33
 10/23 anonim ***** válasza:

Pontosan. És sajnálom, sejtem, mit érzel, de a saját érdekedben zárd le, mert csak egyre mélyebbre kerülsz.


Én nemrég akkorát csalódtam valakiben, akit folyton mentegettem, ugyanígy próbáltam elhitetni magammal, hogy érez irántam..


A lószart, úgy átvert, mint még soha senki más.


Erőt kell gyűjteni, a kepukbe nevetni, mert az ilyeneknek csak szexre kell a nő.


Nekünk pedig többre kell becsülnünk magunkat.


Tudom, mennyire fáj, de nincs más választásod, hallgass az eszedre!

2023. jan. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!