Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ordít velem állandóan ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ordít velem állandóan ?

Figyelt kérdés

A barátom miután összejöttünk, már az anyukájával is többször kiabált , de azt hittem a köztük levő gondok miatt,illetve eleve nagyot hall, így nem foglalkoztam vele!

Aztán egyik este rá szóltam és velem is elkezdett kiabálni , akkor először !

Nagyon rosszul esett , de nekem kellett utána egy hétig bocsánatot kérni , de aztán egyre sűrűbben kezdett kiabálni , ha mondjuk oda szóltam valamiért , vagy az egyik szobából a másikba át szóltam,elkezdett kiabálni hogy én mit kiabálok vele, azonnal fejezzem be !

Szóval rám fogja, hogy én üvöltök vele….borzalmas, de hogyan tudnék segíteni neki ? Mi lehet vele , miért ilyen ?

Tudom, mindenki azt mondja majd hagyjam el ,már külön költöztem , kertem egy kis időt , de valaki jó lenne ha segítene hogy mi a franc ez nála , mert én egyszerűen nem értem !Annyira okos és intelligens ember , jólelkű, segítőkész ,a kapcsolatunk egy éve tart es nem tudnék egyébként semmi rosszat mondani rá , de ez egyszerűen érthetetlen számomra !


2023. ápr. 29. 21:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Soha nem menne el …ment más miatt pszichiáterhez , szedett gyógyszereket , de abbahagyta , mert Ő jól van !

Amióta nem szedi , azóta ilyen !

Előtte velem nem kiabált , csak az anyjával !

De azóta úgy másfél hetente előfordult !

2023. ápr. 30. 09:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Normális ffit nem talàltàl?
2023. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hat Bocsi hogy előre nem tudtam ezt 😞
2023. ápr. 30. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!