Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Na, szóval. Még szűz vagyok, a párom tudja ezt, de még csak nem is próbálkozik azzal, hogy esetleg lefeküdjünk egymással. Mikor náluk voltam, akkor azt mondta, hogy azért, hogy nem akarja, hogy fájjon, jó élményt akar nekem, na, meg hogy ha esetleg véreznék az aktus után, akkor otthon nekem a környezet megfelelőbb, mint náluk, tekintve, hogy nem ismerem a környezetet. Rosszul esett, mert készültem rá, de megértettem. Viszont, azóta többször jött ő, de semmi nem volt. Már kezdem azt érezni, hogy egyáltalán nem is akar engem, vagy nem vagyok elég jó. Nem tudom, hogy mi van most, igazából. Kezdeményezni meg félek.

2023. máj. 1. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Keress mást, mert ezzel a fiúval valami probléma van.
2023. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy muszaj lesz rakerdezni, ha ilyen zavar van koztetek.
2023. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kitana. ***** válasza:
100%

A csávód is szűz, vagy ha esetleg nem is az, nagyon tapasztalatlan és szar élményei vannak, elbalfszkodta az eddigi szexe(ke)t.

Magyarul be van fsva attól, hogy veled szexeljen, döntsd el, mit kezdesz ezzel az infóval.

2023. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz, hogy tudja, biztosan készen állsz.
2023. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő is fél. Vagy nem elég érett ahhoz hogy megkapja a szüzességedet. Szerintem ő még egy jó darabig nem fog szeretkezni veled. :/ 30/F
2023. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es nincs a fiúval semmi probléma, hanem egy becsületes ember, aki nem akar egy szúz lánnyal lenni, amikor nem akar tőle mást, mint szexet. Biztos azt hitte, hogy nem vagy szűz, és lesz egy kalandja, de van benne annyi emberi érzés, hogy nem megy bele, meg annyira nem tetszel neki, hogy ilyen komoly kapcsolatot felvállaljon. Te ne csinálj semmit sem.
2023. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, tudta, hogy szűz vagyok, szóval ez nem opció. 4 hónapja együtt vagyunk, egyem a lelked, több, mint egy éve ismerjük egymást, tud mindent rólam és fordítva. Egyébként, azóta beszéltünk róla, a srác szorong, mert nem akar csalódást okozni nekem, amit valljunk be, inkább én tennék, de se baj.
2023. máj. 5. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!