Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt én reagálom túl vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt én reagálom túl vagy kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A párom a haverjainak kibeszéli a szexuális életünk, hogy egy éjszaka épp hányszor vagyunk együtt vagy ha épp nekem van valamilyen problémám szexuális téren, ez normális? Sztem ez intim dolog amit annyira nem kellenne mások orrára kötni, meg tudnia a fél haveri társaságnak.Én egy barátnőmmel szoktam az ilyesmit megbeszélni de azt is konkrétan azért mert jól esik egy lánnyal megbeszélni hogy mit hogy, de olyankor sem konkrétan őt beszélem ki, hogy milyen neki, vagy mit hogy csinál, vagy ha éppen nem állna fel neki nem mondanám a barátnőmnek..(szóval remélem érződik a különbség) Én lennék hisztis ha ez zavar amit csinál? Férfiak ti mennyire beszélitek ki ezeket másokkal? Hagyjam a dolgod? Vagy mit tegyek?:( Mindkét nem válaszát, tanácsát szívesen fogadom!:)
2018. máj. 9. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, ez borzató nagy bunkóság. Ami kettőtök között történik, ahhoz senki másnak nincs köze. Én azon is rettenetesen kiakadtam már, amikor a feleségem csak említés szintjén szóba hozta a házaséletünket egy nagyon közeli barátnőjének, aki engem is ismer és velem is jóban van. Ezt semmiképp nem kell tolerálnod.
2018. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy paraszt akit otthagynék a pcsába!

De te is gáz vagy

2018. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ezert kell kuras elott agyilag is felnoni hozza.
2018. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ez teljesen rendben van, engem nem zavart sosem, és az exeimet sem.


Van pár ismerősöm, akiknél ez tabu és fujjognak meg pirulnak, ha épp hasonlót hallanak, na velük sosem feküdnék le.


Helyén kell kezelni. Van olyan, amit az ember nem szívesen oszt meg, vagy tudja, hogy a másik számára érdektelen, de ha valami klassz történik, vagy érdekes, akkor ugyanúgy megbeszélem a "bizalmasommal", vagy azzal, akinek érdekel a véleménye/segítsége/tapasztalata, mintha mittudomén egy vizsgaeredmény vagy családi probléma lenne.


Valami nem stimmel azokkal, akik nem mernek szexről beszélni a barátaikkal, vagy úgy tesznek, mintha valami rémes dolog lenne, nevükön sem merik nevezni a dolgokat.


Nem tudom nálatok mi volt, de szerintem az belefér, hogy a haverjainak panaszkodik, hogy már 2 hete nincs szex csak orál, mert elkaptál valamit, az viszont nem, ha mondjuk lekezelően beszél a gondodról és taglalja, mikor milyen színű szagú és állagú dolgok folynak ki belőled és ő ettől hogy érzi magát.


Gondolom érthető a különbség.

2018. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Négyessel egyet értek. A legközelebbi barátaimmal én is beszélek szexualitásról (nő vagyok). Nyilván nem olyan részletességgel mint ahogy négyes leírta.

De a szexualitás természetes, pontosan tudja mindenki hogy az emberek élnek nemi életet. Ennyi erővel egy betegségről se beszéljünk.

Szerintem jó az ha vannak az ember életében olyan bizalmasok akikkel mindent meg lehet beszélni, a párunkon kívül és ezek az emberek sokszor barátok.

Szerintem nincs benne semmi extra. De egyénfüggő.

2018. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze:) énis leírtam h nem tabu a szex, csak azért a fél haveri társaságnak miért kellene tudnia arról ha velem van vlm.. nem az zavar ha elmondja h épp milyet szexeltünk múltkor, vagy ilyesmi, ha azt is 1-2 bizalmassal teszi, de azoknak sem kell szten mindent elmondani
2018. máj. 9. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez amikor azt hiszed a szeretkezésetek egy intenzív kifejezése az érzelmeiteknek míg ő a másik végletben leledzik amiben státusz dísz lettél és ő férfias egóját fényezheti, hogy van nője s nemi élete is....
2018. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!