Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudott meg a barátnőm?

Figyelt kérdés
A lakásában kell csinálni ezt-azt (kád szigetelés, dolgokat fel/megszerelni, függönytartó feltevés...) és általában megkér, hogy én csináljam meg mert a saját lakásomban már megcsináltam ezeket (az én lakásomban a csillárokat én szereltem fel, dugaszokat én tettem be, csapokat begötöttem...). Én szívesen mentem és csináltam de ilyenkor állandóan fönökösködik és lekezelően beszél velem. Minden tökéletes kell legyen neki. Persze én nem vagyok jártas ezekben, magamnak megcsinálom ahogy tudom de ennyi. Ma is egy ilyen alkalom volt. Egy képet kellett feltenni, ami nem nagy dolog. Minden mozdulatomat figyelte és dirigált, hogy miliméter pontosan úgy legyen ahogy ő elképzelte. Szóltam, hogy én így többet nem jövök segíteni. Ha annyira tökéletes munka kell akkor hívjon és fizessen meg egy mesterembert akivel veszekedhet ha valami nem jó. Én programozó vagyok, nem szakmám és a kézügyességem sem a legjobb. Sok mindent meg tudok csinálni de ha valaki állandóan stresszel a legegyszerűbb dolgokat is elszúrom. Erre ő meghragudott, hogy én cserben hagyom amikor szüksége van rám és, hogy nem értem meg őt. Ez számomra nonszensz. Szerintem nem korrekt megkérni valakit valamire amiben nincs sok tapaszstalata és a végén perfekt munkát várni el tőle.
2023. máj. 9. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tőle sem korrekt hogy ő nem ért meg téged :) Vagy elfogadja hogy olyan lesz amilyen, mégha a legjobb tudásod szerint is csinálod, vagy hívjon tényleg egy mestert akinek lehet panaszkodni.
2023. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Crisopher ***** válasza:
100%
Abszolút neked adok igazat. Kisebb dolgokat én is megcsinálok, de nagyon zavarna ha valaki folyamatosan nézne közben, ráadásul az még jobban, ha mindenbe bele is köt. Ez frusztráló tud lenni, ráadásul garantált, hogy ilyen nyomás alatt valamit elrontasz. Így nem lehet dolgozni
2023. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is neked adok igazat. Tudja, hogy nem vagy olyan profi, mint egy ebből élő szakember. Ha nem akar fizetni egy szakinak, akkor kicsit lazábban kell kezelnie a minpséget.
2023. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon ellenszenves. En az vagyok, akinek tokeletes kell, de epp ezert nekem kell ajanlkozasokat elutasitani, hogy jaj, megcsinalom en. En mikor nemigen volt penzem, akkor is ilyesmire szakembert kerestem.
2023. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj neki semmit, ennyi.
2023. máj. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj tipikus zsarnok. Úgy viselkedik mint ha ő lenne az áldozat. Rakja fel ahogy akarja én is neked adok igazat.
2023. máj. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél a hisztis p*csánál jobb nem volt?
2023. máj. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, ez nagyon gáz, és eléggé árulkodik a jelleméről. ha tökéletes munkát akarok, szakit hívok, nem kevés pénzért, és akkor aki fizet, az diktál, és annak lehetnek jogos elvárásai. Ha szívességet kérek valakitől (teljesen mindegy, kitől), akkor az egyetlen dolog, ami elhagyhatja a számat a munkája kapcsán, az a "köszönöm, mivel hálálhatom meg?". Akkor is, ha nem tetszik az eredmény, mert vállaltam annak kockázatát, hogy nem olyan lesz, mintha olyan csinálná, akinek ez a szakmája. Hü.lye pi.csa! Gondolom, másban is kijön (előbb-utóbb) ez a fajta hozzállása...
2023. máj. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog szokott lenni, szerintem ez 2 nagyon különböző!!!

.1. segít ingyen egy ismerős barát, csaladtag INGYEN!!

Akkor örüljön hogy ingyen van és megvan csinálva

.2.szakembert hív, pl villanyszerelő, asztalos, festő, KIFIZETI, na a szakok felé lehet extra elvárása!!

Ha maximalista akkor fizessen.

Ha ingyen akarja kussoljon.


Én asztalos vagyok jópár nőnek segítettem. Meg ha úgy van segítek is főleg ha máshogy meghálálja:-))

Nyilván a szakmám terén maximális minőséget kap,aminek örülnek is, de ha csapot vagy villanyt szerelek nyilván nem a maximális lesz.

De ha elkezd okoskodni felallok, kezébe adom a csavarhúzot és csináld magad.

2023. máj. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom,hogy ezek után biztosan egy szalmaszálat nem tennék érte keresztbe...
2023. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!