Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudott meg a barátnőm?

Figyelt kérdés
A lakásában kell csinálni ezt-azt (kád szigetelés, dolgokat fel/megszerelni, függönytartó feltevés...) és általában megkér, hogy én csináljam meg mert a saját lakásomban már megcsináltam ezeket (az én lakásomban a csillárokat én szereltem fel, dugaszokat én tettem be, csapokat begötöttem...). Én szívesen mentem és csináltam de ilyenkor állandóan fönökösködik és lekezelően beszél velem. Minden tökéletes kell legyen neki. Persze én nem vagyok jártas ezekben, magamnak megcsinálom ahogy tudom de ennyi. Ma is egy ilyen alkalom volt. Egy képet kellett feltenni, ami nem nagy dolog. Minden mozdulatomat figyelte és dirigált, hogy miliméter pontosan úgy legyen ahogy ő elképzelte. Szóltam, hogy én így többet nem jövök segíteni. Ha annyira tökéletes munka kell akkor hívjon és fizessen meg egy mesterembert akivel veszekedhet ha valami nem jó. Én programozó vagyok, nem szakmám és a kézügyességem sem a legjobb. Sok mindent meg tudok csinálni de ha valaki állandóan stresszel a legegyszerűbb dolgokat is elszúrom. Erre ő meghragudott, hogy én cserben hagyom amikor szüksége van rám és, hogy nem értem meg őt. Ez számomra nonszensz. Szerintem nem korrekt megkérni valakit valamire amiben nincs sok tapaszstalata és a végén perfekt munkát várni el tőle.
2023. máj. 9. 22:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
9..10 jól írja!
2023. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!