Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem folyamatosan kanos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem folyamatosan kanos és már az akaratomon kívül is szexel velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Számomra sokszor fájdalmas, és néha már félek tőle, olyan durva... Mit tegyek? Rendszeresen sírva alszom el. Ez már nem egészséges?
2023. máj. 10. 10:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Én tanulnék önvédelmet, és a tanultakat, rajta gyakorolnám. Az oktatás során önbizalmat is tanul az ember, így fékezheti is az egyént.
2023. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Ez kb már erőszak és az is egy ok a válásra,hogy nem veszi észre azt,hogy te egyáltalán nem élvezed a dolgot és sírva alszol el.
2023. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ez csak trollkodik.
2023. máj. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk mi tart vissza a feljelentéstől és hogy elhagyd?


Engem egyszer erőszakolt meg az akkori barátom, másnap nem éltem nála, és ment a rendőrségre a téma.

2023. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!