Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Masnak nem kiabrandito ,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnak nem kiabrandito ,ha a baratja folyton gazokat ereget?

Figyelt kérdés

A baratom allandoan hangosan bufog es ereget otthon.Hiaba szolok hogy ez eleg gusztustalan visszafoghatna magat ,ot nem erdekli.Azt mondja otthon nem fogja visszafogni magat.

Pedig mondtam,hogy kiabrandito ..

Sot kb megsertodik ram,hogy szoltam gusztustalan amit csinal.

A wc-n is hangosan nyog,nyuszit rajatszik ..

Csak en vagyok iylen finnyas es gaz hogy ezeket guzstustalannak tartom?


2022. jan. 17. 16:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindenki válaszd egy igénytelen kretént.
2022. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szándékosan produkàlná magát, engem nem zavarna. Én ilyenekkel kapcsolatban elég ignoráns vagyok. De ez az ember konkrétan szerepelni akar ezzel és ez baromi szánalmas.
2022. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
egy gazember
2022. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Étkezési vagy emésztési probémái lehetnek. Érdemes felderíteni az okokat.
2022. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok kólát iszok én is púzok állandóan. Megoldás: nem iszok kólát.
2022. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem az zavar, hogy gázos, hanem az okát nem akarja kideríteni, és recseg az ágy is alatta, na meg rettenet büdös. És ha zavarja, mert ezért bsztatom, akkor így járt. Lehet ellene tenni, csak akarni kell.(nekem is volt emésztési gondom, diéta, és csodák csodája nem vagyok széllel bélelt, büdös etc)
2022. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Kiabrandito lett volna, ha lett volna életemben ilyen társam.

Ha tényleg folyton jön belőle a gáz alul felül, akkor lehet van is valami emésztőrendszeri problémája. Persze ez nem mentség a suttyóság alól.

2022. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Fel percig nem beszélgetnék el egy ilyennel 🤦🏻‍♀️
2022. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 peca1000 ***** válasza:
12%
Inkább kint, mint bent! :)
2022. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Jo nem ugy kell elkepzelni,hogy0-24 jon belole es valami problemaja lenne azert ..hanem munka utan hazaer eszik akkor mar bufog vagy amint iszik szensavasat brutal hangosan bufog. Aztan az evesr koveto orakban meg varhato par sorozat.

Nagyon irrital es undoritonak tartom.

Azt mondja otthon ugy tanitottak ,hogy nyugodtan csinalhat ilyeneket..meg hogy a hazban az otthonban barmit megtehet.

De ugy latom ez masoknak is kiveri a biztositekot. Azt hittem ez a tobbi parnal termeszetes es csak en vagyok ilyen finnyas. Akkor mostantol jobban kiallok emellett,hogy hagyjon fel ezzel az undorito tevekenyseggel.

2022. jan. 17. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!