Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynád, hogy ezt tegye magával? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A barátom az utóbbi időben egész nap csak tömi magát, és nem tudom mi változott meg nála. Mindig is sportolt, odafigyelt az étkezésre, ezért nagyon furcsa ez most. Együtt élünk évek óta, mindig mindent megbeszélünk, és jelenleg nincs semmi, ami ezt indokolná. 1,5-2x akkora adagokat eszik, mint szokott és látszik, hogy szinte küzd az étellel, szuszog ebédkor, de akkor is szed még és valahogy megeszi. Nem is a külseje miatt aggódom, hanem inkább az egészségéért, mert ez nem normális. Már egy ideje tartott a dolog, amikor eljátszottam, hogy én akarok fogyni, és így bevontam őt is a mérlegelésbe. 1 hónap alatt 6 kilóval lett nehezebb. A vízre fogta, meg hogy nem wc-zett, stb. Próbáltam kipuhatolni, hogy van-e valami probléma, de semmi. A beszélgetéseinknek meg semmi eredménye.


Mitől változhatott így meg? Kaptam már olyan tanácsot is, hogy hagyjam rá, biztos csak egy ilyen időszaka van.. tényleg rá kéne hagynom?


2023. máj. 14. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Szokd meg hogy dagadt párod lesz
2023. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Stresszre tippelnék. Akkor is, ha te nem tudsz aktuális stresszforrást. Mondjuk lehet, nem véletlen, hogy nem mondta el, hanem valami oka van ennek is.
2023. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Terhes lett, akkor én is sokat ettem.
2023. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Munkahelyi gondok szerintem. Stresszevés.
2023. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
En aakor voltam ilyen mikor soha nem volt otthon kaja, tehát amikor nagy ritkan volt pár napig addig dupla adagokat ette.
2023. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

ettem


Valoszinu az edzés fittség alatt sokszor lehetett éhes. Azt pótolná be.

2023. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
99%, hogy "edzés" címén szarrá éheztette magát, ezért most kompenzál. Ez van, meghízik majd, aztán ismét éhezik hogy lefogyjon.
2023. máj. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!