Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazságos bántalmazónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságos bántalmazónak lehordani a férfit ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A nő: Mentális beteg, hipochonder, betegségeket képzel be magának, de gyógyszeres kezelésre nem hajlandó.

Egyetlen egyszer tényleg beteg lett de akkor is úgy, hogy először 2 orvos mondta azt, hogy nincs baja.

De nem tágított a 2 orvosi vélemény után sem, hanem éjt nappallá téve pánikolt, míg egyszer el is esett.

A férfi a 2 orvos véleménye miatt nem hitte el azt sem hogy az esés valódi + a csaj saját apja is megmondta hogy kamu sánított a csaj már gyerekkorában is. Éppen ezért amikor már elesett a csaj, a férfi agya elborult egy kicsit. És ezért bántalmazónak van nyilvánítva egyből és gyűlöletet kelt iránta a csaj. És igazolva érez mindent azért mert tényleg beteg volt amikor az esés történt.



2023. máj. 17. 16:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%

Egy negyed Frontintól elaludtam, majd felkeltem, és bőgtem egész nap, érzelmileg úgy taccsra vágott.


Buta vagy nagyon.

2023. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:

51


Te vagy a buta. Amit átéltél, nem a Frontintól volt, hanem attól, amire bevetted azt. Vagy hiszti, gyógyszerellenesség miatti képzelgés.

2023. máj. 17. 21:07
 53/62 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, Magyarországon divat zabálni egymás nyugtatóit, de normális ember ilyet rohadtul nem csinál.

Antipszichotikum, és ezt komolyan írja az agyalágyult.

2023. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd is antidepi ellenes, szóval....
2023. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
100%

"Te vagy a buta. Amit átéltél, nem a Frontintól volt, hanem attól, amire bevetted azt. Vagy hiszti, gyógyszerellenesség miatti képzelgés."


De a Frontintól volt, idióta.


Doki mondta, hogy ha a nagy melegben a vérnyomásom fura lesz, ne abból vegyek be többet, hanem ad Frontint.


De gondolom te ilyen mindenkinél okosabb marharépa vagy, mert láttál 3 Dr House részt.

2023. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, állj le oszt' húzz a francba. Fogd fel, hogy egy barom vagy, szedjél antipszichotikumokat a saját bajaidra, mert van bőven. A csajt meg engedd el, és ne égesd magad még azzal is, hogy utánanyúlsz a jövőben. Bár remélem akkor majd a rendőrbácsik törik rád az ajtót, csak hogy érezd a törődést.
2023. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%
Na ide figyelj te kis túrós f.szú! Jár kezelésre. Az, hogy nem akar gyógyszert, más kérdés. De továbbra is várom a válaszod, hogy teljesen oké-e betörni egy üvegajtót is kiabálni? Teljesen oké, hogy a lebénult barátnőd anál szexre akarod rávenni?? Az ilyeneknek dugnék fel egy nagy 25 centis vastag cukkinit tövig... akkor aztán örülhetnél a seg.gbe kukinak
2023. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
46%
Miert a csaj? Ennyire proli a bantalmazonak titulalt martir, vagy ennyire osztja verbalisan?
2023. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nem vagy orvos. Normális sem vagy. Neked kéne valami dilibogyót szedni, nem a párodnak. és szerintem is a te agybajod viseli meg őt is. Én kb. csak a pár kommented elolvasás után kiégtem. Képzelem, milyen lehet ebben élni.
2023. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%

"betört egy ajtót"

Fizikailag nem bántalmazó, de érzelmileg bizony az. És egy agresszív barom.

Tudod, amikor két ember összejön, azt annak tudatában teszi, hogy a másiknak nem csak jó, és cuki tulajdonságai vannak. Természetesen jogában áll elutasítani a kapcsoaltot, de amennyiben így is járni akar vele, akkor bizony kezelje helyén a negatív tulajdonságait is. Nem köteles a férfi egy hipoconderrel járni, de ha megteszi, akkor fogja fel, és fogadja el, hogy ez mivel jár. Ez nem ok az agresszióra.

Az egészésgügyi dolgok egyébként is olyanok, hogy inkább az embert vizsgálja meg több orvos, mint hogy egy sem, és valami komoly baj legyen.

Egy biztos, teljesen mindegy, minek nevezzük az ilyen egyént, de menekülni kell tőle.

2023. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!