Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazságos bántalmazónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságos bántalmazónak lehordani a férfit ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A nő: Mentális beteg, hipochonder, betegségeket képzel be magának, de gyógyszeres kezelésre nem hajlandó.

Egyetlen egyszer tényleg beteg lett de akkor is úgy, hogy először 2 orvos mondta azt, hogy nincs baja.

De nem tágított a 2 orvosi vélemény után sem, hanem éjt nappallá téve pánikolt, míg egyszer el is esett.

A férfi a 2 orvos véleménye miatt nem hitte el azt sem hogy az esés valódi + a csaj saját apja is megmondta hogy kamu sánított a csaj már gyerekkorában is. Éppen ezért amikor már elesett a csaj, a férfi agya elborult egy kicsit. És ezért bántalmazónak van nyilvánítva egyből és gyűlöletet kelt iránta a csaj. És igazolva érez mindent azért mert tényleg beteg volt amikor az esés történt.



2023. máj. 17. 16:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
74%
Mit akar a ferfi ettol a notol? Mar reg ott kellett volna hagynia.
2023. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
A férfi alapvetően szereti a nőt, és empatikus afelé hogy fejben beteg. Csak elvárna egy kis emberságet, hálát cserébe.
2023. máj. 17. 16:33
 3/62 anonim ***** válasza:
98%
A férfinak ott kellene hagynia, ahelyett, hogy (akárcsak szóban) agresszív vele szemben.
2023. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
95%

Esetleg ha másokat érdekel, ez szülte a kérdezőnek ezt a kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Tényleg ennyire nem jutsz nőhöz, rühelled őket, hogy valahogy mindenhogy meg kell védened a heréket?

Hol írta a másik kérdésnél a kérdező, hogy bántalmazó ez a hímringyó? :D

Igen, én is kiábrándulnék a férfiból ha törne-zuzna stb, mert rosszul vagyok ha egy férfi agresszívan nyilvánul meg.

2023. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

4-es:


"Nem "áldozat szerepben tetszelgek", hanem bántalmazott a saját párom."


"Az, aki olyat talál ki, hogy szándékosan dobtam el magam, vagy képes vagyok odaképzelni olyat, hogy nem tudok járni, annak kívánom szívből ezt a betegséget, de kórházi ellátás nélkül."


:)))

2023. máj. 17. 16:38
 6/62 anonim ***** válasza:
76%

Egyszerűen az. Bántalmazó.

Én is olvastam a másik kérdést.

Többszörösen is érintett vagyok a témában, mert én is hipochonder, enyhe pánikbeteg és emetofóbiás vagyok. Van 10 éve párom, aki szeret és meg tud nyugtatni, és teljes értékű személyként kezel. Mellette a boldog, pozitív formám tudom hozni az idő 90%-ában, pont azért, mert megértő velem és érzelmi biztonságot ad. Ha rámjön a pánik, akkor segít.


A másik, amiben érintett vagyok, hogy volt hasonló idegrendszeri gyulladásos problémám nekem is. Nem ugyanaz, mint a másik kérdezőnek, de picit hasonló. Ha én akkor elesek, és a párom nekiállt volna ordibálva üveget törni segítség helyett, szerintem a szilánkokkal álltam volna neki dobálni mindenféle bűntudat nélkül, már bocs.

2023. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
98%
Aki szándékosan lelki vagy testi fájdalmat okoz, a másikat idomítsni meg beszabályozni akarja, az igen, bántalmazó.
2023. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
95%

"Annyit akartam volna, hogy ne vádaskodjon olyanokkal, hogy direkt találom ki a bajom, mert túl sokat foglalkoztunk az apjával, ne nézzen fogyatékos hülyegyereknek, segítsen kimenni, mikor alig tudok járni, ne ordítson velem, mikor elesek és nem mellesleg meg is ütöttem magam, megsérültem, ne törjön üveget 1 méterre tőlem, valamint vigyen be a kórházba, amikor már nem tudok menni esés nélkül és fel sem tudok állni a földről, ne anyámnak kelljen jönnie 80 km-ről. Elég ennyi?"


Ezt írta a linket kérdésnél lévő nő.


Szerintem nem kell védeni a kis férfit:)

2023. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy "elborult az agya egy kicsit"?

Ez... mit takar? Mit cisnált?

2023. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
8%

Nehéz ilyet tolerálni es nem dühösnek lenni.

Az jut erről eszembe mikor anyukám haldoklott. Alcheimeres volt

Nem volt hajlandó enni és inni.

Hiába könyörögtem hiába erőltettem...nem.


Soha többé nem teszem ki magam ilyesminek se semmilyen mentális beteg közelségének.

2023. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!