Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szőrös a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szőrös a barátnőm, jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés
A barátnőm gyantáztatni jár, nem szereti a borotvát. Ehhez viszont ugye meg kell nőnie a szőrnek. Szóvá tettem neki, hogy a libidómnak nem jó az, hogy pl szőrös a feneke. Erre annyit felelt, hogy borotválni sokkal rosszabb, összevesztünk rajta elég durván. Tényleg ennyire szőrnyű borotválni vagy túl dramatizálja?
2023. máj. 18. 13:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
89%

Én borotválom, de szerintem akkor is jogosan sértődött meg.

Egy elfuserált kis selejt vagy, ha nem tetszik egy nő a természetes állapotában. Évezredekig megfelelt mindenkinek.

Minden embernek szőrös a feneke alapból, érted? Az egy divathóbort miatti szívesség, hogy leszedjük, nem "igényesség", meg nem alap.

2023. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, megpróbálok neked kulturáltan válaszolni én is, mint szőrös nő.

Tudom, hogy látványra sokszor nem esztétikus, viszont:

én is nagyon szőrösödő nő vagyok. Ha reggel borotválkozom, estére már borostás vagyok. :) Szúr, sokszor viszket. Mostanában kezdtem gyantázni.

Vannak oylan szerencsés nők, akik csupaszak, vagy elég egyszer átmenni hetente a borotvával nekik, de aki nem ilyen szőrös, az nem érti meg.

Gondolj bele, ha neked kellene mindenütt férfi létedre simának lenni egyfolytában, mert a barátnőd libidója csökkenne, ha szőrös vagy.

Nem az van, hogy nem szörtelenít, hanem szimplán annyi, hogy gyantáztat.

Nem dramatizálja túl, nem mindenkinek jó a borotva sem.

2023. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
99%
Nagyon egyszerű a dolog. Próbáld ki saját magadon fenntartani azt amit tőle elvársz. Ha csináltad mondjuk egy két hónapon át a borotválást csupaszon tartva magadat mindenhol ahol tőle is elvárod akkor térjetek vissza a témára
2023. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
93%

Jogosan sértődött meg, mert te kvázi parancsolgatni akarsz neki, és emellett semmibe veszed a véleményét.

Amúgy meg #1-gyel értek egyet. A szőr bizony a test természetes része, csak valami idióta divat miatt próbál az ember mániákusan megszabadulni tőle.

Mi már az elején letisztáztuk ezt is. Én megmondtam, hogy nekem igazából mindegy, ahogy neki kényelmes. Szóval nem borotválkozik azóta sem, a szexuális életünkre pedig nem lehet panasz.

De természetesen mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit tart vonzónak, és mit nem. De akkor döntsön következetesen ez alapján. Ha neked mondjuk kizáró ok az, ha nem borotválja magát tetőtől talpig kétnaponta, akkor ezt a legelején tisztázni kellett volna, ő meg eldönti, hogy akkor bevállalja-e így a kapcsolatot, vagy inkább nem. De utólag háborogni, amiért nem mindenben úgy ugrál, ahogy te fütyülsz, ne is haragudj, de suttyóság.

2023. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként meg szerintem a borosta az, ami igazán kiábrándító egy nő testén. Márpedig a borotválástól borostás lesz, és egyébként a bőrnek sem jó.
2023. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
53%

Hát, pedig a gyantázás pont az igényesebb megoldás, kérdező!

Ha borotválja, akkor borostás lesz. Ha van valami, ami vágylohasztó, az pont ez.

A gyantázás után hetekig sima, mint a baba popsija, és utána sem borostaként nő vissza, hanem lágy szőrszálként.

Lézerrel le lehet szedetni, az tartós (ha nem is végleges) eredményt hoz. De az kemény pénz. Számoljatok utána, és döntsetek úgy, ahogyan a legjobb nektek.

2023. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tetszik a teste, hagyd el. De ne dirigálj, hogy hogyan alakítsa át a aját testét a te kedvedért.
2023. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
90%
Hat tudod te is aldozatul estel a medianak, azt hiszed a nok szortelenul, ragyogo borrel szuletnek. De ez nem egy allando allapot, hanem művi, mesterséges. A természetes állapot folyamatosan próbál visszatérni, így vannak koztes állapotok. Viszont legalabb afele megy a vilag hogy a ferfiak felé is elkezdtek hatalmas elvarasokat tamasztani. Pl. A nemi szerved borotvalasa alap, hat es mellkas, lab szortelenites pasiknal is kezd alap lenni. Meg kockahas, formazott szakáll, belőtt haj, szérum és alapozó használat. Szoval kezd inkább magaddal...
2023. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
98%
Figyi, ez a valóság. A nők is szőrösek, nem mindig tiptop babapopsi sima minden. Neki a gyanta a kényelmes, ne akard a borotvát erőltetni. Ennyit csak kibír a gyomrod, vagy ha nem, akkor elég gyerekes vagy.
2023. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
13%
Egy tipikus nőnek csak taxatíve felsorolható helyeken kell szőrtelenítenie: így hónalj, ágyék, láb. Felkar 50-50% arányban egyénfüggő. Persze én is ismertem olyan csajt (velem egykorú volt) akinek 17 évesen szőrösebb volt a dereka meg a köldöke alatti rész mint nekem. Betudtam annak hogy a nőknél is változó ez de olyannal valahogy nem jöttem össze akinek atipikus helyeken is pluszban kell(ene) kezelnie magát
2023. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!