Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenért hisztizik, nyávog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenért hisztizik, nyávog, nyaffog. Mit lehetne vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Nincs kedve semmihez, minden is zavarja, untatja, nulla felelősséget szeretne. Mindent rám háritana, és csak lenne a világban.

Az új dilije, a minden is qvadrága, drága az uzsinak való, a vacsora alapanyag... A faxom tele, tudom, látom érzem, ne adjak enni?


2023. máj. 23. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Altasd el állatorvossal.
2023. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
37évesen 2évest játszik
2023. máj. 23. 18:02
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Nincs valami gondja, nem depressziós, kiégett?

Miért beszélsz így róla, nem szereted? Oké, akkor hagyd el, jobb lesz neki nélküled.

2023. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Ideje felkeressetek egy pszichológust.
2023. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hosszú ideje próbálom elviselni. De egyre rosszabb, hogy nem haladunk, csak hátrálunk.

Nem akar semmiért se felelős lenni. Ha bármit meg kell csinálnia, akkor hisztizik, csapkod, kifogást keres, miért nem. Hatalmas dolgok, vigye ki a szemetet, vagy tegyen be zsákot. Ennél nagyobb házimunkát már említeni se merek, mert teljesen kiakad, hogy neki nincs erre kedve, affinitása. És ilyenkor jönnek a "rosszul vagyok" aduk.

Fásultan nehezen tudok szeretettel fordulni bárki felé is, amikor egyedül gályázok, és már ötletem sincs, mi az amivel bármire is rá tudom venni. Közös programot sem akar, mert nem bírja(rosszul vagyok), és inkább menjek csak egyedül, ami után persze megy a hiszti, hogy nem vagyok itthon, és megállt az élet. Ha nem ezek a lemezek mennek, akkor a pénzen nyíg(vagy félmilla tartozása van, amiről tudok, és amibe már fizettem, hogy foggyon)

2023. máj. 23. 18:25
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Lehet egy buta kérdésem? Miért vagy egy ilyen életképtelen nyomorékkal?
2023. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan, mint a volt nejem, és a kor is stimmel.
2023. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

Basszus komolyan lehet valami baja te meg ilyen csúnya módon nyilatkozol róla? Eszedbe jutott már legalább egyszer, hogy mentálisan nincsen rendben? Nem!

Gondolom jobb lenne megszabadulni tőle, akkor tedd meg még holnap.

2023. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nőről ban szó? Az mind ilyen.
2023. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez egy fizetett troll, csomó teljesen más témájú kérdést is föltett már, ráismerni a stílusáról. Ne dőljetek be neki.
2023. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!