Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyi olyan nő van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi olyan nő van aki nem szexel a párjával?! Hogyan?! Miért?!

Figyelt kérdés

Személyesen is hallottam ilyeneket, itt meg aztán főleg olvasni erről. Egészségügyi okok vagy a gondolkodásmód, miszerint “nem csak a szexről kell ennek szólnia” dolog.

Tényleg??? Sosem gondoltok abba bele, hogy akkor félremegy a férfi? Kell a szex nekik, mint az alvás meg az evés! Miért nem mentek akkor szét? A gyerek miatt, ha van? Hogy lehet így élni? Vagy inkább nem gondoltok bele? Vagy boldogok a tudatlanok, szokás így mondani, igaz? Vagy ti azzal nyugtatjátok magatokat, hogy “az én párom nem olyan…” hagyjuk már. Otthon lehet mindent megtesz, hogy ne legyen bűntudata, aztán összefekszik mással, mert te nem teszed. Tényleg így él rengeteg nő, ez borzasztó.


2023. máj. 24. 15:41
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Jöhetnek a kommentek, miszerint nem minden férfi egy állat, aki szex nélkül nem tud élni. Hát, van egy rossz hírem…
2023. máj. 24. 15:42
 2/37 A kérdező kommentje:
Hogyan hiheti egy nő, hogy a férfinek a szeretet meg a figyelmesség elég lesz? Meg a kaja, tiszta ruha, bla bla bla. Ja, majd azt veszi le róla a nő, akitől szexet kap, mert te azt nem adsz neki.
2023. máj. 24. 15:44
 3/37 anonim ***** válasza:
49%
Az itteni nők mind szexelnek kapcsolatban. A férfiakat hallani ilyen sztorikat mondani a házasságaikról. Szóval női oldalról ilyen beszámolókat ne nagyon várj itt.
2023. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
74%
Honnan ismersz minden férfit?
2023. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
38%
A nő ha nem szexel egy kapcsolatban, az azért van, mert mással szexel a párja mellett. 😉
2023. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
😂😂😂igen, itt minden nő egy szex istennő, igazad van 1.!
2023. máj. 24. 15:46
 7/37 anonim ***** válasza:
94%
Olyan furcsa nekem, hogy mindenhol azt mondják, a nők gonoszak egymással, mikor itt férfiak naponta húzzák le a többi férfit. Elképesztő.
2023. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2023. máj. 24. 15:49
 9/37 anonim ***** válasza:
75%
Aha, persze.
2023. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Egy “ismerkedős oldalon” találkozom ilyen férfiakkal, akik nem függetlenek és nincs intimitás otthon.


Itt is kaptam már nem egy üzenetet, amiben erről írtak férfiak.

Hogy is van ez?

2023. máj. 24. 15:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!