Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyi olyan nő van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi olyan nő van aki nem szexel a párjával?! Hogyan?! Miért?!

Figyelt kérdés

Személyesen is hallottam ilyeneket, itt meg aztán főleg olvasni erről. Egészségügyi okok vagy a gondolkodásmód, miszerint “nem csak a szexről kell ennek szólnia” dolog.

Tényleg??? Sosem gondoltok abba bele, hogy akkor félremegy a férfi? Kell a szex nekik, mint az alvás meg az evés! Miért nem mentek akkor szét? A gyerek miatt, ha van? Hogy lehet így élni? Vagy inkább nem gondoltok bele? Vagy boldogok a tudatlanok, szokás így mondani, igaz? Vagy ti azzal nyugtatjátok magatokat, hogy “az én párom nem olyan…” hagyjuk már. Otthon lehet mindent megtesz, hogy ne legyen bűntudata, aztán összefekszik mással, mert te nem teszed. Tényleg így él rengeteg nő, ez borzasztó.


2023. máj. 24. 15:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
94%

Ahol a férfi jó az ágyban és a nőnek mindig van (NEM MEGJÁTSZOTT) orgazmusa, ott a nő követeli a szexet.

Ne is haragudj, de ha nincs kedvem, nem fogok csak azért szexelni, hogy a pasim Ne menjen félre. Tegyen èrte, hogy legyen kedvem hozzá. Ha meg nem, akkor aggódjon ő azon, hogy én megcsalom vagy sem😏

2023. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
74%

Ahol en nem akarok szexelni ott nekem is csak kín a szex az se lenne baj ha le is lépne és megkímélne.

Exemnek is kezdett feltűnni hogy csak ittasan szexelek vele valahogy:D

2023. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez nemtől független.

De annak oka van természetesen, hogy miért nincs szex. És vagy az egyik, vagy mindkettő fél tehet róla.

2023. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
21%
A férfiak mindig akarnak szexelni. Még az impotensek is. Nekik a semmitől is van ösztönük.
2023. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
42%
Te kire vagy amúgy ennyire dühös kedves kérdező?
2023. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
26%

a fordítottját is meg lehetne kérdezni

hosszú távú kapcsolatban nem olyan nehéz eljutni abba az állapotba, ahol szívesebben nyúlsz magadhoz, mint az asszonyhoz

2023. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Mert konnyebb a kézi melo már csak az megy utolsó.
2023. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
93%

"Tényleg??? Sosem gondoltok abba bele, hogy akkor félremegy a férfi? Kell a szex nekik, mint az alvás meg az evés!"


Akkor tanítsa mar meg őket a jó édes anyjuk, hogy hogyan kell szexelni..

2023. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
93%

Aki jó az ágyban, azzal az asszony is szexel (hacsak tényleg nincs valami kizáró eü ok, de az legtöbbször csak átmeneti). Aki meg nem jó, azzal nem szexelnek otthon. Ők vannak ismerkedős oldalakon.

A férjemmel jó a szex, vele szexelek. Az exemmel nem volt jó, előle menekültem. Az sem érdekelt volna ha félremegy, egészségére annak a szerencsétlennek aki alá fekszik. Mondjuk utána szakítottam is.

2023. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
58%
Már megint egy provokátor. Hihetetlen, hogy sose unjátok meg mások lehúzkodását/önmagatok fényezését. Mi a franc közöd van neked mindenhez IS?
2023. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!