Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyi olyan nő van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi olyan nő van aki nem szexel a párjával?! Hogyan?! Miért?!

Figyelt kérdés

Személyesen is hallottam ilyeneket, itt meg aztán főleg olvasni erről. Egészségügyi okok vagy a gondolkodásmód, miszerint “nem csak a szexről kell ennek szólnia” dolog.

Tényleg??? Sosem gondoltok abba bele, hogy akkor félremegy a férfi? Kell a szex nekik, mint az alvás meg az evés! Miért nem mentek akkor szét? A gyerek miatt, ha van? Hogy lehet így élni? Vagy inkább nem gondoltok bele? Vagy boldogok a tudatlanok, szokás így mondani, igaz? Vagy ti azzal nyugtatjátok magatokat, hogy “az én párom nem olyan…” hagyjuk már. Otthon lehet mindent megtesz, hogy ne legyen bűntudata, aztán összefekszik mással, mert te nem teszed. Tényleg így él rengeteg nő, ez borzasztó.


2023. máj. 24. 15:41
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Elképesztő, hogy a nők azt hiszik, a férfi elvan szex nélkül mellettük 😂
2023. máj. 24. 15:54
 12/37 anonim ***** válasza:
71%
Megcsaltak?
2023. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, te most mit szerentél megtudni?

Miért nem ott álltál le vitatkozni, ahol ezt állítják?

Ez nem egy kérdés, hanem a véleményed. Köszönjük szépen, de most erre mit mondjunk?


"Kell a szex nekik, mint az alvás meg az evés."

Férfi vagyok, és nem, ez úgy baromság ahogy van. Vágyom a szexre, igen, de ne legyél már ennyire retardált...


Az a sejtésem, hogy ez az egész csak arról szól, hogy te akarsz szexelni, de nincs rá lehetőséged, úgyhogy itt fursztrálkodsz.

2023. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
84%
"Egy “ismerkedős oldalon” találkozom ilyen férfiakkal, akik nem függetlenek és nincs intimitás otthon." Te meg akkora ostoba tyúk vagy, hogy el is hiszed nekik, hogy otthon nincs szex 😂😂😂🤡
2023. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Persze, sok férfi akkor is félremegy, ha van otthon szex, hát még ha nincs! 😂
2023. máj. 24. 16:08
 16/37 anonim ***** válasza:
89%
Miért szexeljek, ha szar a szex? Ilyen esetben két lehetséges út van: vagy változtatunk rajta és ehhez az ő igyekezete is kell, vagy pedig szakítok hosszú távon, mert bocs, de nem fogom élvezetek nélkül leélni az életem csak azért, mert a partnerem alkalmatlan rá és hajlandóságot sem mutat másra.
2023. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
10%

Ez akkor szokott előfordulni, ha a nő tutyimutyi, aki ránézni sem mer a neki tetsző pasikra, mert "kezdeményezni r1bancos".

Helyette inkább elvegetál, aztán összejön az egyetlen olyan lúzerrel, aki épp bepróbálkozik nála, mert hát "csak ő volt, akit érdekeltem".

2023. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
83%

Amelyik pasi jó az ágyba avval szexelnek és ez is tény, ha tetszik ha nem.

Mellesleg a pasi is mehet Isten hírével.

2023. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
54%

"hogy akkor félremegy a férfi?"


Miért menne? Másik kérdésnél elvárják, hogy évekig is szex nélkül élj.

AMúgy meg 40-50 felett sok férfi nem is igazán tud szexelni.

2023. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
64%
Nézd, én mással szexelek, mert a férjem, hogy is mondjam, nem túl jó az ágyban.
2023. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!