Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemmel megromlott a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel megromlott a kapcsolat. Nem elöször. Erösen gondolkodom, hogy elhagyom. Lehetséges 48 évesen, 17 év házasság után újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk. Esküvö után, 17 évvel ezelött együtt jöttünk ki. Már állampolgárok vagyunk.

Nekem Magyarországon volt munkám, diplomám (közgazdász), nyelvvizsgám és van használható nyelvtudàsom is, angol.

Hazaköltözés Magyarországra is eszembe jutott. Lévén itt kinnt senkim sincs. Munkám van, de egyedül nem tudnék belöle albérletet fizetni és megélni. Otthon van családom, barátok. Itt külföldön haverok és ismerösök. Bajban nem segítenének.

A váláskor a megtakarított pénzünk feléböl tudnék egy kis panelt venni Magyarországon és anyukám házában is lenne egy szobám, amíg össze nem szedném magam.

Gyerek nincs.

A kérdés: ennyi év külföld után 48 évesen újra lehet kezdeni Magyarországon? Vagy próbáljak meg itt boldogulni egyedül?


2023. máj. 26. 15:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%

Bár mi nem váltunk el, de 19 angliai élet után hazamentünk végleg. Mindenki hasonlókat írt mint itt, hogy haza ne menjünk, éhen döglünk, nem lesz melónk, iszonyú az élet. Mégis hazamentünk. Fél éve vagyunk otthon. Van mindkettőnknek munkánk ami jól fizet. Van lakásunk így nem kell havi 1300 font bérleti díjat fizetni. A rezsit, netet, telefont nem mondom, mert itt is kell fizetni, kint is kellett fizetni. Úgyamolyan színvonalon élünk mint kint. Évente kétszer nyaraltunk, már most be is fizettük a szokásos téli nyaralásunkat, szóval ez sem lett "hiánycikk". Én nagyon féltem hazajönni a sok vészmadár miatt, de aki akar az tud dolgozni, és boldogul.

46/N

2023. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%

17 éve nem a Fidesztől menekült hanem Feri mondta neki hogy el lehet menni.


"Mondja a naracsagyú?" na ez az tipikus, utálsz mindenkit és aki nem osztja a te gondolataidat már narancs agyú. Továbbá aki mégis megél az nem tisztességes. Tipikus általánosíás mert nem tudsz megélni és a nyomorodban bár a féreg rágja az agyadat. Arra persze nem válaszoltál, hogy te hol élsz, hogy élsz és mi a végzettséged, hogy tudjuk mi alapján kritizálsz. Nyilván azért mert lusta voltál tanulni, dolgozni de fáj, hogy mások megélnek. Értelmes hasznos hozzászólásod nincs a kérdező számára. Kevesebbet kellene politizálnod és itt fröcsögni és akkor tudnál tanulni, dolgozni és megélni is.

Egyébként nekem is reál értéken csökkent a fizetésem az elmúlt évben, ez most nehéz, de nem fröcsögök hanem teszem a dolgom, majd megint lesz jobb ha vége ennek a szarságnak.

Ja a haza ott van ahol a család kommentelőnek meg azt üzenem, hogy ez nem igaz. Ha valakinek a családja kiköltözik akár csak Ausztiába és Ő marad akkor másnap Asztria a hazája? Egyébként a kérdezőnek itthon van a családja.


Kérdező. ha itthon tudsz venni lakást az már egy jó pont mert nem bérleti díjra költöd el a megtakarított pénzed.


Akik ilyen lepra országnak tartják Mo-t miért nem írnak konkrétabban, hogy mit csinálnak és miért ne jöjjön haza, ez nem segít neki hogy ne jöjjön mert lepra, meg NER meg Figesz. Vagy miért vannak még itthon (mert a legtöbb úgy írja, hogy ne jöjjön haza, vagy "ebbe" az országba amiből arra lehet következtetni , hogy valamiért mégis itthon él) jó lenne tudni, hogy legyen tapasztalat és hasznos info is.

2023. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
80%
Innen még a menekültek is menekülnek, de te tudod. Ukrajnához képest 7-szer drágább minden, egy év alatt így mentek fel az árak. Itt pl.egy válás egzisztenciális öngyilkosság, nem véletlen, hogy 7 éve benne vagyok egy boldogtalan házasságban, mert egy fizetésből házat, autót fenntartani, netán még gyerek, 1-2 kutya, cica. Ha egy fizetésből kéne boldogulnom, nem lenne se családi házam, se autó, se háziállatom.
2023. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

23-nak

Én Angliában élek. Szinte minden magyar barátunk hazament már, sőt spanyol, német barátunk is hazamentek. Azt írod,hogy 7-szer drágább minden . Én 2 éve 2 szobás lakást béreltem 520 gbp + counxil tax 110gbp + össz rezsi 170 gbp. Most is ugyanabban a lakásban élek. Most a bérleti díj 750gbp + couxiltax 210 gbp+ össz rezsi 420 gbp. Azt már le se írom, hogy a boltokban mennyire drágult minden. Persze a fizetésünk nem lett magasabb nem hiába van országosan sztrájk mindenhol.

2023. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 gyurlaci ***** válasza:
49%

#23 Kár hogy van gyerek.

Ha nem lenne javasolnám a kollektív öngyit. :-)))

Gondolom a patás kúrta el a házasságodat is.

Kezdj el transzparenst festeni "Orbán taka van a pinámból"

2023. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!