Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a se veled se nélküled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a se veled se nélküled állapot?

Figyelt kérdés
Ha velem van a barátom imádom,szeretem,de ha már egymás után találkozunk 2 nap akkor utána eléég.Miért érzem így?
2008. dec. 29. 23:59
 1/4 anonim válasza:
ez azért van mer nem akarsz tőlle ojan méj dolgokat ugy igazan belűlről csak baratsag egy jó beeszélgetés vagy ijesmi
2008. dec. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert túl sok neked ő, és szerintem te olyan tipus lehetsz aki vágyik a szabadságra!
2008. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy igazán szerelmes. Vagy talán csalódtál benne, szabadságra vágysz. Szerintem ne ' szivasd ' a srácot, szakíts Vele, jobb lesz Neked is. És jól írta az előttem szóló is, hogy túl sok Neked...


Nani

2008. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát nem vagy eléggé szerelmes..

amúgy!!! segiteknekedqhotmail.com <- vegyétek fel szerelmi gondokban nagyon jó tanácsai vannak;) és az egész név nékül folyik..!!beválik!

2008. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!