Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van, ha beáll a "se veled,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha beáll a "se veled, se nélküled állapot"?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és kétszer jártam egy nálam 3 évvel idősebb sráccal, de mind a kétszer én szakítottam vele. A srác tényleg szeretett, de eleinte elterelte a gondolataim a suliról, utána úgy éreztem, hogy elvesztem minden szabadságom és túl sok ez nekem. Viszont azóta is nagyon vonzódom hozzá, képtelen vagyok lemondani róla, de egy kapcsolat nem működne köztünk.
2007. jún. 30. 22:51
 1/3 anonim válasza:
100%
Se veled, se nélküled.... érdekes érzés. Lehet hogy fiatal vagy még hozzá, és azért érzed hogy elvesztetted a szabadságod. Mivel ő idősebb, igaz csak néhány évvel, de mégis elképzelhető hogy másként gondolkodtok, és ez nem jó. Ha igazán szereted, és ő is, akkor össze kell egyeztetned vele az iskolát és kompromisszumokat kell kötnötök, hogy legyen szabadságod. Én így látom....
2007. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hamarosan elválnak az utjaitok!Saját tapasztalat!
2007. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyen,csak velem szakított a srác,de utánna visszakönyörögte magát!azóta is együttvagyunk!

Ha nem illettek össze akkor nincs értelme a dolognak!EZ TUTI BIZTOS!

2007. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!