Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen az élet?

Figyelt kérdés

Tizenkét éve vagyok a férjemmel van két gyerekünk, házunk autónk, hitelünk nincs.

Most 3 hónapja megismertem egy férfit, aki teljesen olyan lélek mint én, mintha a másik felem lenne, már most többet adott ~érzelmileg mint a férjem, neki is van családja, ő mondta ki ezeket, hogy olyan mintha ismerne rég óta, mintha a m@sik fele lennék.

Nem volt szó szexről, de azt mondta egy szóra bármikor lehetne köztünk.

Én nem tudom megcsalni a párom, tisztelem, becsülöm.

Miért ilyen az élet, hogy iyen helyzetben ismerek meg egy ilyen férfit?



2023. máj. 28. 12:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha többet adott 3 hónap alatt, mint a férjed, akkor abban a férjeddel töltött első 3 hónap is benne van. Akkor viszont az #5 kommented nem állja meg a helyét. Valamelyikben kamuztál.

Az élet meg nem "ilyen." Vagy nem a hozzád legmegfelelőbb férfival házasodtál. Akkor nyilván benne van a pakliban, hogy később találkozol egy olyan férfival, aki jobban illik hozzád, kivéve, ha egy hermetikusan elzárt szobában éled le az életed.

A másik lehetőség, hogy a legmegfelelőbb férfival élsz, aki a férjed. Ő is csak egyszer tud izgalmasabb lenni, mint a többi férfi. A kapcsolat elején. Mivel onnantól, hogy ismered és elmúlt az újdonság varázsa még lesz egy csomó ismeretlen férfi az életedben, akiket meg nem ismersz, de izgalmasnak tűnik, kivéve, ha egy hermetikusan elzárt szobában élsz. Szóval pontosan mit vártál volna az élettől? Haljon ki az összes férfi, amikor te férjhez mész?🤣

2023. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, nem igazságtalan az élet annyira, te érzed annak, mert nem jól választottál, vagy benne vagy még mindig egy rossz kapcsolatban ahelyett, hogy elválnál és EGYEDÜLÁLLÓ férfiakkal ismerkednél!


Az a férfi, aki azzal etetget, fűzőget, hogy "olyan mintha te lennél a másik felem, mintha ismernélek már régóta, te rád vártam" blablabla DE simán odavágja, hogy szeretőnek jó lennél az egyáltalán nem gondolja komolyan amit mond neked. Soha nem hagyná el a társát miattad.

Különben lehet, hogy te sem érzed úgy ahogy, mert 12 év után az új személy, a varázs az oka. De te egyelőre még nem akarsz csalfa lenni azért főleg, mert szenvednél eleget.

A legjobb, a legkézenfekvőbb megoldás a válás lenne és ha a másik házas/foglalt alanyt békénhagynád örökre, nem foglalkoznál vele egyáltalán, mert ő neki még ha te szingli is lennél ő még nem lenne az és más házasságát (még jobban mint van) tönkretenni nem illik!

2023. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Azért vagyok a férjemmel mert gyönyörű a külseje a mai napig hú, de a belső nem jó.

A másiknak a belső nagyon jó, külsőre nem jön be.

Szerelmes lettem a külsejébe ami a mai napig tetszik, akkor nem zavart, hogy nem érzelmes.

2023. máj. 28. 14:37
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes vagy nagyon! Rá fogsz fizetni vagy így vagy úgy.
2023. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
18%
Na, ez megint valami nyomi incel kamu kérdése.
2023. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!