Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom bevallotta, egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom bevallotta, egy másik nő "megérintette a lelkét". Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Férjem inkább visszahúzódó, de nagyon jószívű, kedves ember. 47 éves, én 45,szóval már nem annyira fiatalok. Nem az a nőcsábász típus.

Az utóbbi időben kicsit eltávolodtunk egymástól, semmi veszekedés nem volt, beszélgettünk de mégis olyan semmilyen lett a kapcsolatunk. Mindketten elvoltunk a saját világunkban.

Egy éve van egy új munkatársa, egy 35 éves nő. Néha említette, hogy sokat beszélgetnek és a nővel sok dolgot ugyanúgy látnak, sok a hasonlóság. Nem foglalkoztam vele különösebben.. Aztán tegnap nagyon szótlan volt a férjem, majd mikor rákérdeztem elmondta, hogy a nőt két napja elütötte egy autó biciklizés közben. Nem lett komoly sérülése de ő nagyon megijedt. Majd azt mondta, rájött hogy nagyon megkedvelte a nőt, ne értsem félre nem ágyba akarja vinni, inkább a lelkét érintette meg. Azt is mondta, hogy ő sose csalt meg, de megérti ha át akarom gondolni a dolgokat.

Most sem veszekedtünk, kicsit kerüljük egymást. Nekem folyamatosan ezen jár az eszem, főleg ez a mondat, hogy megérintette a lelkét. Ilyet nekem sose mondott.

Ti hogyan reagálnátok erre?


2023. máj. 28. 19:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vesztes pozícióba kerültél...

Nem igazán tudom,lehet-e visszaút,de vagy nagyon felkötitek a gatyát mindketten,vagy kénytelen leszel felkészülni arra,hogy a férjed már régen máshol jár fejben...

2023. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
77%
Nem semmi, megy azért neked az átok akaratlanul is, elütötték a konkurenciát. Amúgy te szereted a férjedet még? Az is kérdés.
2023. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Én keresnèk vmi jó pasit akivel jól érzem magam.Kívàncsi lennék a fejère😂
2023. máj. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy komoly valsagkommunikacio reszerol. Vedd komolyan.
2023. máj. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Persze, hogy szeretem a férjem. De mint írtam, kicsit olyan semmilyenné vált a kapcsolatunk az elmúlt években de gondolom ez minden hosszú házasságban így van. Nem vagyok hülye, gondolom a sok beszélgetésük és a nő figyelme miatt alakult ki valami a férjemben. Visszapörgettem este a fejemben ahogy az utóbbi időben beszélt róla, akkor nem tűnt fel nekem hogy mintha fel lenne villanyozódva, de így utólag már látom. Nem csinált olyan hülyeségeket pl stílusváltás, edzés, motor, semmi ilyen.

Azóta se beszéltünk erről, nagyon szótlan és feszeng előttem, én meg még mindig nem tudom mit csináljak.

2023. máj. 29. 09:33
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszelnetek kellene. Tudom, hogy ez ijeszto, de meg kellene kerdezned, hogy menni szeretne, vagy maradni. Esetleg azt, hogy a no erzesei is kolcsonosek-e?

Ha maradni akar melletted akkor viszont valtson munkahelyet.

2023. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki hogy szereted, valami kedvességgel, amire nem kell felelnie. Aztán hagyd pár napig. Aztán kérdezd meg tőle hogy mi van azzal a nővel. Aztán mondd meg neki hogy ha melletted akar maradni akkor nem normális a nővel dolgoznia, erre kell valami megoldás, nyilván ez csak a munkahelyváltás lehet.
2023. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Este beszélni fogok vele. Megmondom neki, hogy válasszon.
2023. máj. 30. 13:39
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Majd leirod, hogy mi lett?
2023. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele, elmondtam, hogy itt két lehetőség van. Az egyik az, hogy normálisan, kultúráltan elválunk. Ha úgy érzi, hogy neki ezen az úton kell továbbmenni, hogy boldog legyen, akkor nem fogok az útjába állni. Új életet kezdünk mindketten.

A másik amit javasoltam neki, hogy munkahelyet vált, többet nem áll szóba a nővel és elnyom minden érzést magában. Ha ezt választja akkor én elnézem ezt a megingását és folytatjuk tovább együtt. Miután ezt mondtam ledöbbentem mert elkezdtek folyni a könnyei. Mondta, hogy csak egy napot adjak neki, délutánig. Amióta ezt az egészet elmondta kint alszik a nappaliban, sokszor felébredtem éjjel és hallottam, hogy fent van. Reggel korán már elment dolgozni. Egy kis papírra írt, hogy délután megbeszélünk mindent véglegesen.

Szerintetek mit fog mondani?

2023. máj. 31. 09:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!