Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom bevallotta, egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom bevallotta, egy másik nő "megérintette a lelkét". Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Férjem inkább visszahúzódó, de nagyon jószívű, kedves ember. 47 éves, én 45,szóval már nem annyira fiatalok. Nem az a nőcsábász típus.

Az utóbbi időben kicsit eltávolodtunk egymástól, semmi veszekedés nem volt, beszélgettünk de mégis olyan semmilyen lett a kapcsolatunk. Mindketten elvoltunk a saját világunkban.

Egy éve van egy új munkatársa, egy 35 éves nő. Néha említette, hogy sokat beszélgetnek és a nővel sok dolgot ugyanúgy látnak, sok a hasonlóság. Nem foglalkoztam vele különösebben.. Aztán tegnap nagyon szótlan volt a férjem, majd mikor rákérdeztem elmondta, hogy a nőt két napja elütötte egy autó biciklizés közben. Nem lett komoly sérülése de ő nagyon megijedt. Majd azt mondta, rájött hogy nagyon megkedvelte a nőt, ne értsem félre nem ágyba akarja vinni, inkább a lelkét érintette meg. Azt is mondta, hogy ő sose csalt meg, de megérti ha át akarom gondolni a dolgokat.

Most sem veszekedtünk, kicsit kerüljük egymást. Nekem folyamatosan ezen jár az eszem, főleg ez a mondat, hogy megérintette a lelkét. Ilyet nekem sose mondott.

Ti hogyan reagálnátok erre?


2023. máj. 28. 19:52
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de most nagyon idegorlo nap lehet ez neked. Meg nekem is gyomorgorcsom lett, ahogy olvastam a hozzaszolasod.

Viszont magyon korrekt voltal, meg szep, hogy ajtocsapkodas nelkul meg tudjatok ezt beszelni.

2023. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Igen, ideges vagyok. Akárhogy is alakul, ez egy nagy fordulópont.

Sosem volt jellemző a kapcsolatunkban a durva veszekedés, bántás, megalázás. Továbbra is azt gondolom róla, hogy ő egy jó ember aki nem akar engem szándékosan megbántani.

2023. máj. 31. 11:54
 23/37 anonim ***** válasza:
69%

En azert remelem, hogy "teged valaszt" es sikerul megoldanotok, egyutt tullepni ezen a krizisen, akar szakember segitsegevel is.

Majd ird meg, hogy hogyan alakult mert barmilyen hulyen hangzik igy ismeretlenul is szurkolok.

2023. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
69%
Ha tippelni kene, akkor maradni fog. De ez legjobb esetben is csak felsiker, hiszen a kapcsolatotok olyan amilyen. A neheze meg csak innen kezdodik, hogy ujraepititek azt ami korabban mar megvolt.
2023. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett vegul?
2023. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Csak most jutott eszembe ez a kérdés, teljesen elfelejtettem tegnap.

Nos tegnapelőtt este leültünk és elmondta, hogy szerinte az lenne a legtisztességesebb döntés ha külön megyünk. Mert szerinte ő elbukott, hiába fogadott hűséget nem tudta irányítania az érzelmeit és nem várhatja el tőlem, hogy ugyanúgy folytassam vele. Hozzátette, hogy ez a döntése nem azt jelenti, hogy egyből átugrik egy másik kapcsolatba, ismét megerősítette, hogy nem feküdt le a másik nővel, nem ígért neki semmit. De kötődnek egymáshoz.

Sírt a végén, kérte hogy bocsássak meg neki mert nem akar bántani és sok szép évet köszönhet nekem.

Felkavart persze engem is, én is bőgtem, hiszen jó férj és apa volt, de becsülöm benne, hogy nem a hátam mögött kavar másokkal mint más férfiak hanem vállalta és elém állt. Meg mit tudnék tenni ha így döntött?

Szóval úgy néz ki, vége. Jól esett a lelkemnek eddig is hogy nektek kiírhattam magamból mindezt, hiába vagyunk idegenek.

2023. jún. 2. 16:44
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Baszki, nagyon sajnalom. Akkor a masik nonek is kellene a ferjed?

Es te hogy vagy, mik a terveid?

2023. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Elég gány lehet az a nő mondjuk ha belemászott egy házasságba.
2023. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
64%

Az kemény, szerintem rosszul döntött. Nagy a korkülönbség is, és garantáltan nem ismeri úgy a nõt, mint téged. Idõvel meg fogja bánni, még ha ez most nem is vigasztal.


46F

2023. jún. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez, hogy a lelkét érintette meg, es nem akarta ágyba vinni, ez mese.

A férfiak mindig ezt próbálják, akkor is, ha a nő erre nincs rákészülve.

Biztos ő hajtotta a nőt. Nem a nő udvarolt. Eleg keményen rahajthatott.

2023. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!